Paskola gali jums padėti plačiai ir nuoširdžiai šypsotis

Kreivi dantys – dažnai pasitaikanti problema, tiek tarp paauglių, tiek ir vyresnio amžiaus žmonėms. Nors įvairiuose šaltiniuose aptinkami skirtingi duomenys, tačiau gydytojai teigia, kad maždaug nuo 50 iki 90 proc. žmonių turi sąkandžio bei kreivų dantų problemų. Pavyzdžiui, mokyklose yra tokių klasių, kur visiems be išimties vaikams reikalinga ortodonto pagalba. Šias problemas pirmiausia nulemia genetika. Jeigu šeimoje kad ir vieno iš tėvų dantys yra kreivi, jau didelė tikimybė, kad tas pats bus ir vaikams, o jeigu dantys kreivi abiejų tėvų – tokia tikimybė beveik 100 procentų. Be to, taisyklingam dantų augimui reikšmės turi ir maitinimas kūdikystėje bei įvairūs žalingi įpročiai vėliau, tokie kaip pirštuko arba pieštuko čiulpimas, nagų graužimas.

dantys

Kai sąkandžio anomalija labai didelė, gali netgi prasidėti įvairios ligos, pavyzdžiui, periodontitas ar periodontozė bei kitos sveikatos problemos. Tačiau pacientai dėl kreivų dantų gydymo vis dėlto dažniausiai kreipiasi norėdami geriau atrodyti ir atvirai šypsotis, neslėpdami savo dantų. Taigi, norinčių gydytis netaisyklingus sąkandžius ir kreivus dantis daugėja. Ir vis daugiau į gydytojus dėl šios problemos kreipiasi suaugusiųjų, nes kažkada, kai jie dar buvo vaikai, to padaryti tiesiog negalėjo, juk efektyvios gydymo priemonės Lietuvoje atsirado tik prieš 20 metų.

Tokiais atvejais gydant jau suaugusius žmones, dažniausiai taikomi breketai – tai tokios ant dantų klijuojamos sistemos, kurios burnoje būną visą gydymo laiką ir puikiai išsprendžia minėtas problemas. Deja, visa tai nemažai kainuoja. Prieš pradedant tiesiogines dantų tiesinimo procedūras, pirmiausia jus pakonsultuos gydytojas, jums reikės panoraminės dantų nuotraukos, po to jums padarys žandikaulio atspaudą, sudarys gydymo planą. Visa tai yra mokama. Tik tada jums priklijuos metalinių breketų sistemas, kurios kainuoja tikrai ne vieną šimtą eurų. Po to jums dar teks lankytis pas gydytoją vidutiniškai kartą per mėnesį, o už vizitus vėlgi atitinkamai mokėti. Ir tai tikrai ne viskas, už ką jums reikės pakloti pinigėlius. Dar gali tekti rauti dantis, perklijuoti breketus, dėti papildomas priemones ir pan. Tad tokioms sveikatos procedūroms atverti piniginę gali tikrai ne kiekvienas. Tačiau, tikrai nereikėtų nusiminti, nes visuomet yra išeitis, pavyzdžiui – paskola. Kreditas jums gali puikiausiai padėti išspręsti kreivų dantų gydymo finansavimo problemas, o baigę gydymą ir plačiai šypsodamiesi, kreditą pagal sudarytą planą, neapsunkindami savęs, grąžinsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *