TV barometras

Pastaruoju metu tikriausiai ne televizija kelia daugiausiai nerimo daugumai ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio žmonių. Tačiau kaip kiekvieno pareiga pasirūpinti duona kasdienine, taip mano bei ne vien duona gyvų žmonių pareiga pasirūpinti dvasiniais dalykais, lendančiais į mūsų galvas iš žydrųjų ekranų.

TV laidos

Šią savaitę žiūrimiausios TV laidos pasiskirstė panašiai kaip visuomet, tačiau dėmesį patraukia galbūt ne „debilumo dešimtukas”, o kaip kuri televizija veikia savo auditoriją – taigi – populiariausios kiekvienos televizijos laidos:
LTV – pirmoje vietoje informacinė laida „Savaitė”, toliau „Bėdų turgus” bei „Gero ūpo”;
LNK – „Žvaigždžių duetai”, „Nuo…Iki…” bei „Paskutinė instancija”;
„Lietuvos Ryto TV” šviečia net labiau už vakarinę žvaigždę ar LTV – „Kur dingsta pinigai”, „24/7”, bei sporto transliacijos. Kaip visada lieka TV3…

Kaip tik šiuo metu žiūriu paskutinę LTV laidą „Redakcija” – joje – Algimanto Èekuolio esė „Paminklas idiotams”. Nors laida ne apie tai, bet kitaip mūsų šauniosios teletrysvizijos pavadinti greituoju būdu nesugalvojau. Pirmoje vietoje joje – intelektualus lietuviškas serialas „Nemylimi”, reitingu nei kiek nenusileidžia intelektualiojo jumoro laida „Dzin”, ir tik šiek tiek atsilieka intelektualių žurnalistinių tyrimų laida „Paparacai”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *