Apie akrilinius nagus

Daugybė moterų pasaulyje yra pakvaišusios dėl akrilinių nagų, kadangi tai yra bene greičiausias ir nebrangus būdas turėti ilgus, gražius nagus.

Akriliniai nagai yra dirbtiniai nagai, uždedami ant natūralių nagų viršaus. Jie yra gaminami, maišant specialius miltelius su skysčiu. Naudojami dviejų tipų skysčiai: etilo metakrilatas (Ethyl Methacrylate, EMA) ir metilo metakrilatas (Methyl Methacrylate, MMA). Saugiausi ir kokybiškiausi nagai pagaminami naudojant EMA. Palyginus su pigesniu pasirinkimu – MMA, jie yra sąlyginai lankstesni ir ilgiau laikosi ant nagų.

akriliniai nagai

Dauguma galvoja, kad akriliniai nagai – šiuolaikinis išradimas. Tačiau jau senovės Egipte žmonės gamino dirbtinius nagus – jie buvo sveikatos ir žavesio požymis. Šiais laikais akriliniai nagai naudojami dėl kitokių priežasčių. Žmonės, turintys trapius, lūžinėjančius nagus, akriliniais nagais sutvirtina natūralius. Žmonės, krantantys nagus, renkasi akrilinius, kadangi akrilas yra sunkiai įkandama medžiaga. Ta akriliniai nagai yra pigus ir greitas pasirinkimas tiems, kurie nori turėti ilgus, gražius nagus, bet negali tokių užsiauginti natūralių nagų.

Ilgi nagai yra nepakeičiami, kaip norima gražiai atrodyti vestuvių ar kitų ypatingų progų metu. Juos patogu dekoruoti arba daryti prancūzišką manikiūrą. Taip pat populiaru akrilinius nagus apklijuoti mažyčiais kristalais. Dar į akrilinius nagus galima įverti auskarus – šie nagai yra pakankamai stiprūs ir nesulūžta pradūrinėjami.

Nagų priežiūros specialistai rekomenduoja akrilinius nagus prižiūrėti kaip ir natūralius nagus. Nagams naudingiau kuo mažiau kontakto su vandeniu, kad vanduo neprasisunktų pro akrilinį nagą ir nesukeltų infekcijos. Kartais tarp tikro ir akrilinio nago gali atsirasti mažas tarpelis, kuris sudaro palankią terpę gyventi bakterijoms ir grybeliams. Kad to būtų išvengta, rekomenduojama indus plauti su guminėmis pirštinėmis. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą medžiagą, iš kurios pagaminti akriliniai nagai. Iš metilo metakrilato (MMA) pagaminti nagai gali sukeli odos dirginimą ir stabdyti natūralų nagų augimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *