Apie gelinius nagus

Geliniai nagai yra natūraliausiai atrodantys dirbtiniai nagai. Jie yra ploni, lankstūs, negeltonuojantys ir nekorėjantys. Taip pat geliniai nagai pasižymi ypatingu patvarumu – visai kaip ir akriliniai nagai. Geliniai nagai pranašesni už akrilinius nagus tuo, kad  jie neskleidžia jokio kvapo ir neatsiklijuoja. Taip pat klientėms, turinčioms gelinius nagus, nebūtina bėgti į manikiūro saloną kaskart prireikus pakoreguoti juos – tą procedūrą puikiai galima atlikti ir pačioms namuose su dilde (ne taip kaip su akriliniais nagais). Tik reikėtų nepamiršti nuolat drėkinti odeles aplink nagus.

geliniai2

Pagrindinis gelinių nagų tikslas – uždengti pažeistus ar nesveikus natūralius nagus. Gelis apsaugo natūralius nagus nuo lūžinėjimo, sluoksniavimosi. Geliniai nagai yra svarbus, ištisai nešiojamas dalykas, o ne trumpalaikė puošmena – visai kaip ir plaukų dažai. Jei jau prisiauginote gelinius nagus, teks juos puoselėti nuolat. Geliniai nagai gaminami iš tokių pačių gelio miltelių, kurie naudojami ir odontologijoje. Kad geliniai nagai būtų priauginti, juos reikia pirma suformuoti, tada sukietinti po ultravioletinių spindulių lempa. Geliniams nagams reikia mažiau gelio nei akriliniams nagams akrilo. Bet gelinius nagus gali priauginti tik profesionalios manikiūrinkės.

Pagrindinis gelinių nagų trūkumas – jie brangesni už kitokius dirbtinius nagus (pvz. akrilinius). Bet jie yra sukurti tam, kad padėtų nesveikiems natūraliems nagams pasveikti, apsaugant juos nuo aplinkos veiksnių. Saugodami natūralius nagus, geliniai nagai taip pat vizualiai ilgina nagus, padeda jiems būti atsparesniems aplinkos veiksniams.  Geliniai nagai suteikia natūralumo pojūtį, nesukelia jų naudotojoms jokių nepatogumų, neskleidžia jokio kvapo. Jie lengvi, ploni, lankstūs. Augdami lūžinėja mažiau už akrilinius nagus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *