Apsauga nuo koronaviruso: kokios papildomos priemonės gali padėti?

Koronavirusas tikrai gali būti pavojingas, jei tinkamai neprisižiūrima ir neteikiama daugiau dėmesio savo sveikatai tokiu įtemptu metu. Tikrai ne visi supranta saugojimosi svarbą, todėl nemaža dalis žmonių ne tik nenaudoja papildomų apsisaugojimo priemonių, bet ir neteikia reikiamo dėmesio veido kaukių naudojimui. Dėl šios priežasties vienkartinės kaukės naudojamos dažniau nei reikėtų ir nešiojamos ilgiau nei patartina, kas sukelia daug didesnę tikimybę užsikrėsti, sutrikdyti savo sveikatą, o vėliau gal net ir artimųjų. Geriausia saugotis visais įmanomais būdais, taip būsite užtikrinti, jog darote viską ką galite kad virusas būtų išvengtas. Kokių priemonių apsisaugojimui galima rasti šiuo metu?

Žinoma, kaukės yra nenuginčijamas dalykas, nes ji saugo kvėpavimo takus nuo mikroorganizmų prasiskverbimo į organizmą. Verta suprasti, jog tikrai ne visos kaukės atlieka apsaugojimo funkciją. Juk paprasta medžiaginė kaukė tikrai nebus tinkama apsauga, jei šalia jūsų bus sergantis žmogus. Ji padės tik tuo atveju, jeigu ir sergantysis šalia dėvės kaukę. Tam, kad iš tiesų kaukės padėtų, jos turi būti tam pritaikytos. Apsauginiai skydai, naudojami be kaukės irgi nebus efektyvus, todėl renkantis kaukę turi būti sutelkta daugiausiai jūsų dėmesio. Ji turi filtruoti ore esančias daleles, tuomet kurį laiką tokia kaukė nepraleis kenksmingų medžiagų į organizmą. Žinoma, kaukės veiksmingumas greitai krenta, todėl sumanius užsidėti vienam kartui skirtą kaukę reikia žinoti, jog ji ne tik nebeveiksminga, bet gali būti net ir pavojinga sveikatai.

Apsauginiai skydai yra geras būdas papildomai apsisaugoti, jeigu dėvima kaukė bei dar kitos papildomos priemonės, jei norisi maksimalios įmanomos apsaugos. Deja, vien skydas nesukuria saugios aplinkos, juk patekti į burną mikroorganizmai kontakto metu tikrai gali. Žinoma, kaip papildoma priemonė apsauginiai skydai yra puikūs, nes uždengia akis, ir pridengia apatinę veido dalį. Puiku ir tai, kad esant su skydu tikrai veidas mažiau liečiamas rankomis. Tai ypač aktualu, jei esama aplinkoje, kur liečiami neaiškūs ar kitų liesti paviršiai. Kaip papildoma priemonė gali būti ir pirštinės – jos itin tinka parduotuvėje, kur per dieną apsilanko didelis kiekis žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *