Ar madinga nešioti pakabuką su vardu?

pakabukas

Tai  kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas, svarbiausia, kad papuošalai tarpusavyje būtų suderinti. Jyvelyrai pasižymi įspūdingais dizainais auksiniuose pakabučiuose, kuriuos netgi galima klasifikuoti pagal vyrus, vaikus, merginas, vyresnius žmones, draugus ir pan. Parduotuvėje taip pat galima nusipirkti pakabučius su savo vardo inicialais ir net su visu vardu. Dažniausiai tėvai tokius pakabučius pasirenka savo vaikams. Pradinis auksinis pakabukaas atrodo mielai mažų vaikų kakle.

Kokie pakabukai madingi mergaitėms?

Labai  populiarus aukso pakabukų dizaino  stilius yra tai, kad ant aukso papuošalams suteikiamas senovinis efektas. Jaunimas labiau traukia antikvarinius papuošalus ir pakabučius. Senovinius pakabukus galima dėvėti net su atsitiktiniais drabužias, pavyzdžiui, džinsais ir sijonais ar net šortais. Bendra veiksminga senovinių papuošalų išvaizda merginai leidžia jaustis kitokia ir madinga. Taip pat mergaičių ir moterų tarpe yra mėgstami gėlių dizaino pakabukai.

Deimantiniai auksiniai pakabukai

Deimantiniai auksiniai pakabukai yra beveik visų  moterų noras. Aukso pakabuko ar bet kokio metalo pakabuko poveikis atrodo įspūdingesnis, kai jame yra deimantų. Tradiciškai auksiniai pakabukai su inkrustuotu deimantu dovanojami merginoms 18-to gimtadienio proga- taip tėvai sveikina  dukterį, įžengusią į savarankiško gyvenimo kelią. Tap pat pakabukas su briliantu yra populiari vyro dovana nuotakai- siekian ją nudžiuginti vestuvių ar bendro gyvnenimo kartu  proga. Deimantai simbolizuoja meilę, amžinybę, ištikymybę, pastovumą, todėl įteikdami auksinį pakabuką su briliantu mylimai moteriai išsakysite pačius tyriausius jausmus.

Kaip suderinti grandinėle su pakabuku?

Grandinėlė, tai aksesuaras, kuris reikalauja ypatingų derinimo taisyklių. Pakabukas turi atitikti grandinėle savo apimtimi, svoriu ir metalo spalva. Pavyzdžiui, didelis kulonas ar kryželis ant plonos grandinėlės atrodys absurdiškai, ir kartu mažo pakabuko neužsimausime ant masyvios grandinėlės.

Juvelyriniai dirbiniai iš perlų vestuvėms

Juvelyriniai dirbiniai iš perlų vestuvėms greičiausiai niekada nepraras savo aktualumo, nes jie tinka prie visų suknelių, nepriklausomai nuo modelio. Ilgi, tiesūs ir net trumpalaikiai perlų priedai, suteiks ypatingą ra finuotumą ir eleganciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *