Ar verta balinti dantis?

Balti dantys suteikia žavesio kiekvienam žmogui. Turint baltus dantis galima šypsotis ir negalvoti apie tai, jog žmonių dėmesį atkreips negražūs dantys. Žmonės dažniausiai nori baltų dantų, todėl renkasi dantų balinimą. Nors dantų balinimas yra dažnai pasirenkamas, kai kurie žmonės iki šiol mano, jog tai ne pats geriausias pasirinkimas. Balinti dantis gali būti nenaudinga daugeliu atveju, o mokėti reikia brangiai. Todėl prieš pasirenkant dantų balinimą, verta pagalvoti ar reikia šios paslaugos. Dantis kartais neverta balinti šiais atvejais:

  • Balti dantis yra gražu, tačiau nereikia persistengti. Jei Jūsų dantys yra balti, tačiau ne norimo baltumo, gerai pagalvokite ar verta pasirinkti dantų balinimą. Dantų balinimas dantų būklei naudos nesuteikia. Kai kurie teigia, jog dantų balinimas kenkia dantims. Turint baltus dantis, geriau nepersistengti ir nesirinkti dantų balinimo vėl ir vėl. Palaukite, kol dantys pagels, tuomet pasirinkite dantų balinimą. Per dažnai dantų balinti nereikėtų. Pagalvokite ir apie kainą. Dantų balinimas kainuoja brangiai, todėl geriau santaupas skirti kitiems dalykams.
  • Dantis balinti neverta, jei nekeisite mitybos įpročius ir gyvenimo būdą. Pasitaiko, jog žmonės pasirenka dantų balinimą ir toliau geria gazuotus gėrimus, rūko. Tokiu atveju dantys po kurio laiko vėl bus geltoni ir reikės balinti. Galbūt neverta mokėti brangios sumos, jei dantys vėl bus geltoni. Dantų balinimas yra nesudėtinga procedūra, tačiau sunku yra išlaikyti dantis baltus. Prižiūrimi dantys gali būti balti, tačiau jų neprižiūrint, po kurio laiko vėl bus geltoni. Dantų balinimas yra geras pasirinkimas tiems, kurie prižiūri savo mitybą.
  • Pasirinkti dantų balinimą yra neverta, jei buvo atliktas estetinis plombavimas. Jei plombos yra iš išorės, tuomet bus kontrastas tarp balinto danties ir plombos spalvos. Dėl to balinti dantų neverta, nes vaizdas neatrodys gražiai. Jei norite atlikti dantų balinimą, tačiau buvo atliktas estetinis plombavimas, tuomet reikės vėl atlikti estetinį plombavimą. Odontologas priderins spalvą prie baltesnės dantų spalvos. Mokėti reikės ir už dantų balinimą, ir estetinį plombavimą. Kartais neverta pasirinkti tokį variantą, nes reikės brangiai mokėti. Pasitarkite su odontologu ir tuomet nuspręskite ar verta balinti dantis.

Dantų balinimas yra geras pasirinkimas tiems, kurie turi geltonus dantis ir nori turėti šviesesnius. Tačiau prieš pasirenkant procedūrą, pasidomėkite dantų balinimu ir pagalvokite ar ši procedūra bus naudinga. Odontologas gali patarti ar verta dantis balinti.

Daugiau apie dantų balinimą skaitykite Šv. Kristoforo odontologijos klinikos svetainėje : https://kristoforoklinika.lt/odontologija/dantu-balinimas/

Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Kęstučio g. 33, Vilnius, LT – 08121

https://kristoforoklinika.lt/

info(eta)kristoforoklinika.lt

+370 620 84477

+370 5 2617143

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *