Atimkime teises iš moterų!

„Ir dar vienas faktas kaip blynas: lietuvaitės blizgina akis prieš visus vyrus, neatsižvelgiant į jų tautybę, išsilavinimą, religiją. Tik ištrūkusios iš savo gimtų miestelių ir kaimelių užsienin, tuoj pat pradeda ieškoti princo ant balto žirgo, kuris tuoj pat turėtų ją iš Pelenės paversti princese. Tas moteriškos vertės supratimo neturėjimas paverčia lietuvaites vergėmis, kurios nuolankiai tarnauja kokiam svetimtaučiui.” Simona Romanovaitė, „Londono žinios”

Be abejo kalba eina apie FYFUS VULGARIS – moteriskoji velyvosios evoliucijos (degradacijos?) homo sapiens atmaina. „Antra pasaulinio mąsto anomalija po EMO. Požymiai: src=”gydykis.lt_files/image001.gif” alt=”imkit mane ir ****ykit”>

fifa3_2

1. Vos ne po papais pasibaigiančios pūkuotos striukės ir palaidinės, aptempti džinsai ypač pažemintu liemeniu, stringai, kablai bet kuriuo metų laiku, firminiai Gucci, Prada, D&G ir kt. firmų drabužiai iš Gariūnų, kablai bet kuriuo metų laiku ir oru ir net jei fyfos ūgis 1,9m, miniakai ir pažastyje įstrigęs rankinukas. Fyfų manymu tai turi pabrėžti jų tariamą seksualumą.
2. Aprangoje dominuoja rausva spalva.
3. Peroksido iškankinti plaukai.
4. Anoreksiška figūra.
5. Soliariumuose deginta oda.
6. Pigūs blizgučiai.
7. 3val kadien praleidžiamos dažantis ir 500g špakliaus kasdien suvartojama veido tinkavimui. Dėl to fyfų veidas yra absoliučiai nejudrus.
8. Sveiko proto stygius. Vadovaujasi logika, kuri nesuprantama net A. čekuoliui.
9. Draugystė su forsais ir treninginiais.
10. Duoda viskam kas tik paprašo. Suprantat apie ką aš.”
paimta iš KRIU žodyno >>

tad mielieji – apie kokią savigarbą, teises ir laisves kalbam, kai jaunosios lietuvės moterys (nuo 13m) save įsivaizduoja tik kaip prekę? Kaip jas GYDYTI???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *