Burnos higiena profesionalo klinikoje: kaip dažnai reikia ją atlikti?

Profesionali burnos higiena gali padėti Jums užkirsti kelią labai rimtoms ligoms, kurios kankina žmones. Natūralu, kad daugelis tai supratęs investuoja į higieną, kuri dažniausiai atliekama kas kelis mėnesiu. Juk vėliau, tinkamai nepasirūpinus dantukais, jų tvarkymas gali ne tik kainuoti tūkstančiais, tačiau visada yra jų netekimo rizika.

Nors profesionalios higienos rekomendacijos skatina ją darytis kas kelis mėnesius, tačiau kai kuriems apsilankymai gali būti retesni, o kitiems – dažnesni. Tai priklauso nuo Jūsų burnos ertmės, taip pat – kasdieninės priežiūros, tad tik apžiūrėjęs odontologas gali pateikti rekomendacijas ir sukurti burnos priežiūros planą, kuris leis Jums plačiai šypsotis kasdien.

Burnos higienos kainos

Dantų higiena savo kainomis skirtingose klinikose gali labai kisti, tačiau paslaugos kainoraščiai neturėtų būti vienintelis aspektas, kurį reikia įvertinti ieškant Jums labiausiai tinkamo specialisto. Atsiminkite, kad tinkamai ir laiku atliekama higiena gali padėti užkirsti kelią daugeliui ligų, tad jau geriau daugiau investuoti į jos atlikimą, jeigu tik tai garantuos profesionalumą.

Dažniausiai higienos kainos kinta nuo 30 iki 60 eurų. Kinta ne tik pačios klinikos įkainiai, tačiau ir kainos, kurias galima klasifikuoti pagal miestą. Paprasčiausiai burnos higiena Vilniuje kainuoja brangiau nei Panevėžyje ir tai visiškai natūralu. Tačiau nusprendus vykti higienos į mažesnį miestą – pralošite, kadangi teks susimokėti nuvykimo kainą ir, deja, dažnai mažesniuose miesteliuose dirba ne tokie kompetentingi specialistai, galiausiai, jie neturi tokios geros įrangos, kuria džiaugiasi sostinės medikai.

Profesionalios higienos trukmė ir dažnumas

Priklausomai nuo kiekvieno asmens burnos ertmės trukmė, kuri reikalinga atliekant higieną, yra labai skirtinga. Dažniausiai trunka iki valandos laiko, tačiau jeigu žmogus jau senokai buvo pas specialistą, tikėtina, kad reikės ne vieno karto, kol bus sėkmingai pašalinamos ne tik minkštosios, tačiau taip pat ir kietosios apnašos. Jeigu labai jaudinatės – visada galima paprašyti higienos specialisto, kad jie viso susitikimo metu dirbtų trumpiau, pavyzdžiui, iki 30 minučių, tačiau tų susitikimų būtų dažniau. Klinikos tikrai labai lanksčios ir joms svarbu, kad nebijotumėte išsakyti savo poreikius prie kurių visada bus derinamasi.

Kaip jau minėjome – dažniausiai higieną reikia atlikti kartą kas kelis mėnesius, tačiau ir čia svarbiausia tartis su mediku, kuris įvertinęs Jūsų burnos būklę – pateiks rekomendacijas. Pavyzdžiui tiems asmenims, kurie nešioja breketus – profesionali burnos higiena turi būti atliekama kur kas dažniau, kadangi namuose retas sėkmingai pašalina minkštąsias apnašas tarp breketų, kurios galiausiai virsta kietomis ir taip sukelia įvairius uždegimus.

Tačiau jeigu namuose turite irigatorius, kurie skirti profesionaliai priežiūrai namuose – tokiu atveju apsilankymai pas specialistą gali būti atliekami tik kartą per pusę metų. Vėlgi, gana individualu, kadangi kinta ir pati burnos ertmė, dantys, kurie gali būti jautresni ir linkę gesti dažnai arba tokie, kurie balti, tvirti ir net neskyrus daug dėmesio – džiugina sveikata.

Rinkamos klinikos pasirinkimas

Svarbiausia yra rasti kliniką, kurioje teikiamos paslaugos patenkina Jūsų poreikius, kurioje specialistai bendrauja labai maloniai, nuoširdžiai, kurie taikosi prie kiekvieno kliento. Tokiu atveju dažniausiai apsilankymai pas higienistą tampa ne darbu, tačiau malonumu, kadangi daugelis po procedūros jaučiasi šviežesni, džiaugiasi kad dantukai tampa ne tik švaresni, tačiau taip pat ir baltesni.

Taigi, ieškodami klinikos vertinkite ne tik kainas, tačiau ir aptarnavimo kokybę, kuri labai dažnai internete aptariami žmonių, kurie jau naudojasi paslaugomis. Taip pat klinikos dažniausiai turi internetinius puslapius, kuriuose galima rasti informaciją apie procedūrą, tad verta pasidomėti – su kokiomis priemonėmis yra dirbama, kaip ilgai, galiausiai, kokio efekto tikimasi. Kuo daugiau smulkmenų įvertinsite – tuo tinkamesnį variantą Jums rasti pavyks. O turėti asmeninę kliniką, kurioje specialistai prižiūri Jūsų dantukus – labai svarbu.

Skirkite dėmesį savo burnos ertmei ir visada šypsokitės plačiai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *