Dantų balinimas – norintiems dar gražesnės šypsenos

balinimas odontologo kabineteĮvairios dantų balinimo priemonės yra naudojamos jau nuo seno, tad šiandien galime džiaugtis kur kas tobulesniais pasirinkimais. Dantų balinimas gali būti atliekamas labai įvairiai: pasirenkamos priemonės balinimui namuose (taip pat ir liaudiškos priemonės) bei balinimas odontologo kabinete. Kiekviena šių galimybių turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, kokie sprendimai gali geriausiai pasiteisinti?

Liaudiškos priemonės

Vienas populiariausių balinimų būdų – tai balinimas maistine soda. Tenka pripažinti, kad tikrai galima pastebėti rezultatą, tačiau yra ir tamsioji šio pasirinkimo pusė – nuo balinimo soda dantys tampa kur kas jautresni, o dantenos gali imti kraujuoti. Taip pat neretai dantys balinami citrina, tačiau poveikį galima pastebėti ne taip greitai, kaip norėtųsi, ir dažnas toks balinimas gali iššaukti didesnį dantų jautrumą. Jei norite, kad balinimas neturėtų pašalinio poveikio, galite rinktis arbatmedžio arba kokoso aliejų. Žinoma, reikės apsišarvuoti kantrybe – poveikį pastebėsite tik po mėnesio ar dviejų.

Balinamosios pastos

Turbūt ne kartą yra tekę matyti balinamosios pastos reklamą, ir, tenka pripažinti, kad žadamas efektas yra tikrai viliojantis. Nors balinamoji pasta gali šiek tiek pašviesinti dantis, tačiau ypatingo rezultato tikrai neverta tikėtis. Kai kurios dantų pastos gali paversti dantis jautresniais, tad rinktis reikėtų itin atidžiai. Be to, rekomenduojama balinamąją pastą naudoti ne ilgiau nei mėnesį.

Dantų balinimas namuose

Įvairiose prekybos vietose galima rasti iš tiesų gausų siūlomų balinimo priemonių pasirinkimą: parduodami balinimo pieštukai, juostelės, skysčiai, kremai, ir t.t. Nors neretai yra žadamas greitas ir efektyvus rezultatas, tačiau ne visas priemones yra saugu naudoti. Nemažai jų gali lemti dantų jautrumą, ir taip pat gali būti pažeidžiamas dantų emalis. Norėdami to išvengti visada pasikonsultuokite su odontologu, kuris galės jums pasakyti, kokios priemonės gali geriausiai pasiteisinti. Taip pat odontologijos klinikoje galima užsisakyti individualias dantų kapas, kurios yra skirtos dantų balinimui namuose. Čia galėsite įsigyti ir dantų balinimo gelį, kuriuo dantis reikės balinti 3-7 naktis. Šis dantų balimo būdas yra vienas saugiausi, nors jo kaina bus didesnė nei įvairių kitų dantų balinimo priemonių.

Dantų balinimas odontologo kabinete

Jei norite greito ir pastebimo rezultato, dantų balinimas lazeriu gali būti tikrai puikia išeitimi. Nors šis dantų balinimo būdas yra brangesnis nei kitų pasirinkimo galimybių, tačiau tai yra vienas efektyviausių sprendimų. Jei svarstote apie tokią galimybę, galite pasidomėti, kokias kainas yra nustačiusios skirtingos klinikos, ir tikrai visada atrasite pačius palankiausius sprendimus.

Taigi, dantų balinimo priemonių įvairovė yra tikrai labai didelė, tačiau visada svarbu įvertinti pasirinkimo galimybių privalumus ir trūkumus. Tuo atveju, jei kils tam tikrų klausimų, pasikonsultuokite su odontologu – jis tikrai padės atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes.

 

  1. mesoderma.eu avataras

    aš balinausi pati namuose. apie beyond sistemą sužinojau iš draugės ir esu labai patenkinta, kad išbandžiau. dantys balti ir nejautrūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *