Ką daryti, kad dantys būtų balti?

Svajojate apie nuostabiai baltą šypseną? Šiuo metu odontologijos klinika gali pasiūlyti labai daug įvairių metodų, kurie turėtų padėti džiaugtis Jums baltais dantukais. Odontologijos klinika Kretingoje  profesionalias burnos priežiūros paslaugas teikianti klinika, kurios tikslas, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas rezultatu ir kad džiaugtųsi nuostabia šypsena. Šiuo metu balinimo metodų yra labai daug. Juolab, ne tik tokių, kuriuos atlieka profesionalai, tačiau ir tokių, kuriuos kiekvienas iš mūsų galime pasidaryti namuose.

Konsultacija su profesionalu

Odontologijos klinikoje burnos higienistė teikia dantukų balinimo paslaugas. Geriausia balinimo darbus atlikti su profesionalais, kurie puikiai žino darbo atlikimo specifiką ir gali užtikrinti, kad viskas bus taip, kaip reikia. Deja, šiuo metu balinimo priemonių galima rasti internete ir daugelis žmonių savavališkai, net nepasitarę su savo odontologu padeda balinimo procesą. Toli gražu ne visi dantukai gali būti balinami. Juolab, pirmiausia labai svarbu patikrinti, ar burnos ertmė yra sutvarkyta ir neliko jokių pažeidimų. Labai blogai, kai žmonės bando susitvarkyti su dantukų spalva, tačiau dar nėra sutvarkę pačių dantukų, kuriuose gali būti labai daug skylučių. Taip padaroma dar daugiau problemų, kurių tvarkymas vėliau reikalauja ir laiko, ir pinigų.

Dantukų balinimas namuose

Stomatologai sutvarkys visas dantukų problemas, o vėliau namuose galite bandyti juos kiek šviesinti. Visada galima įsigyti kapes, kurios balinimo darbus atlieka už jus. Paprasčiausiai užsidėkite kapes ir laukite, kol kartas po karto Jūsų dantukai taps baltesni. Kiti variantai – naminiai dantukų šviesinimo būdai. Nuo jų dantys pašviesėja labai minimaliai, tačiau jeigu ieškote natūralumo  tai visai geras variantas. Citrinos sultys – balina ne tik nagus, tačiau ir dantukus. Visada galima su citrinos žievele valyti dantis, trinti juos. Žinoma, patogu tik priekinius, tačiau tenka pripažinti, kad dažniausiai žmonės to ir nori. Kai kurie tikina, kad dantukų valymas su soda – dar viena puiki alternatyva. Dantys bus šviesesni ir gražesni.

Leiskite savo dantukams ne tik būti sveikais, tačiau taip ir atrodyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *