Debilumo indeksas 2009 – sausis

„TV antena” palengvino mano misiją – padarė viso mėnesio Indekso* (skaityti ankstesniuose straipsniuose – red. pastaba:)  suvestinę. Kas gi buvo žiūrimiausia Lietuvoje, per visus nacionalinius kanalus? Deja, tenka pripažinti, kad negaliu nepapolitikuoti. Ko norėti iš Seimo, jei tauta iš dešimties laidų žiūri bent 8 (!!!) debiliškas???

Pirmoje vietoje, ačiū Dievui, keliolika procentų žiūrovo praleido naujametę naktį su nacionaliniu LTV kanalu. Tačiau jau antrojo vietoje pasitinka intelektualių komentarų ir nuostabių dainų šou -Muzikos akademija.

LTV
Vėliau – vaizduotę skatinantys, meistriškos vaidybos, realiais prasimanymais pagrįsti serialai „Moterys vairuoja geriau” bei „Prisišaukta meilė III”. Šis serialas įvertintas net geriau nei taipogi trečioji „Vienas namuose” dalis. Bet pirmoji „Vienas namuose” dalis nukonkuravo ne tik „Nuo.. Iki…”, bet ir „Sroves”. Devintą ir dešimtą vietas pasidalino „Vienas namuose II” bei „Muzikos akademija”.

Jei manote, kad šis dešimtukas ir laidų/filmų apibūdinimai neatitinka jūsų subjektyvios nuomonės, ją kviečiu pareikšti komentaruose 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *