„Ecodenta“ pristato pirmąją lietuvišką pastą su kanapių sėklų aliejumi

ecodentaBurnos priežiūros priemonių „Ecodenta“ gamintojai pristato pirmąją lietuvišką dantų pastą su kanapių sėklų aliejumi. Šis aliejus, kaip ingredientas, vis plačiau naudojamas įvairių kosmetikos produktų sudėtyje, o burnos higienos priežiūros produktuose dar tik skinasi kelią. Jo populiarumas, įžvelgiant natūralių ingredientų poreikio didėjimą, planuojama, turėtų tik augti.

Natūralių, organiškų kosmetikos produktų rinka nuo 2018 iki 2028 metų visame pasaulyje turėtų išaugti 8,3 proc., prognozuoja Vokietijos statistikos bendrovė „Statista“.

Kanapių sėklų aliejus – vienas naudingiausių augalinių aliejų mūsų organizmui, tikina specialistai. Be kitų savybių, jis naudingas ir burnos sveikatai palaikyti.

„Kanapių sėklų aliejaus pagrindą sudaro riebalų rūgštys Omega-3 ir Omega-6, o jų proporcija šiame aliejuje – ideali. Būtent dėl šios priežasties pasirinkome pristatyti dantų pastą, kurios viena iš pagrindinių sudedamųjų dalių yra kanapių sėklų aliejus, turintis geriausią šių dviejų riebalų rūgščių santykį. Omega-3 rūgštis yra naudojama kaip pagalbinė priemonė periodonto ligoms gydyti, o Omega-6 skatina audinių atsinaujinimą“, – teigia „BIOK laboratorijos“, kuriančios „Ecodenta“ priemones, naujų produktų laboratorijos vadovė Ieva Kižytė.

Moksliniais tyrimais įrodyta, jog kanapių sėklų aliejuje taip pat gausu vitaminų ir mikroelementų, kurie atlieka antioksidatoriaus funkciją. Taip pat kanapių sėklų aliejus pasižymi priešuždegiminiu, antibakteriniu, raminamuoju poveikiu bei palaiko dantų sveikatą.

Vartotojai ieško natūralumo

Be kanapių sėklų aliejaus, pastos sudėtyje – ir kiti natūralūs ingredientai: matcha arbata, kalio citratas, alavijų sultys, pipirmėčių eterinis aliejus. Šie komponentai slopina dantų ir dantenų jautrumą, drėkina, šalina apnašas bei suteikia gaivų burnos kvapą. Be to, sudėtyje nėra fluoro. „J. S. Hamilton“ tyrimų institute Lenkijoje atlikus nepriklausomą tyrimą 82 proc. respondentų nurodė, jog ši dantų pasta efektyviai išvalo dantis, o 80 proc. tikino, kad pasta mažina dantenų jautrumą.

Kižytė pastebi, jog vartotojams vienodai svarbus ir veiksmingumas, ir natūralumas. Vartotojai vis dažniau ieško etiškų, skaidrių, tvarių ingredientų bei tikisi, kad šiomis savybėmis pasižymi ir produktų gaminimo procesas.

„Dantų pasta su kanapių sėklų aliejumi atitinka visame pasaulyje pripažįstamą „Ecocert Cosmos Organic“ standartą, kuris rodo, jog produktas natūralus, ekologiškas. Tam, kad produktas gautų tokį įvertinimą svarbu viskas – nuo paties produkto sudėties, jo įpakavimo (tvari, draugiška aplinkai pakuotė) iki gaminimo proceso. Naujoji pasta atitinka visus reikalavimus: sudėtyje – 99 proc. natūralios kilmės ingredientų, o tūbelės gaminamos iš lengviau perdirbamo plastiko“, – vardina I. Kižytė.

 

  1. Romualda avataras
    Romualda

    labas vakaras , kokia kaina magnio aliejaus ir kiek ml. yra buteliuke.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *