Geriausios priemonės nuo plaukų slinkimo: kokios jos?

plaukai
Photo by Bruno Salvadori on Pexels.com

Plaukų slinkimo problema kankina labai daug žmonių. Įvairaus amžiaus vyrai ir moterys kovoja su plaukų slinkimu ir ieško sprendimų. Šiandien galima rasti daug skirtingų variantų. Priemonės nuo plaukų slinkimo gali būti labai įvairios, tad kiekvienas gali pasirinkti labiausiai tinkantį sprendimą.

Šampūnai ir kondicionieriai

Jeigu Jus kankina plaukų slinkimo problema, pagalvokite apie plaukų priežiūros priemonių atnaujinimą. Pavyzdžiui, bent kartą į savaitę naudokite specialų šampūną ir kondicionierių nuo plaukų slinkimo. Profesionalios kosmetikos parduotuvėse galima rasti ne vieną tokią liniją, kuri pritaikyta plaukų slinkimo problemai spręsti. Tokios priemonės nuo plaukų slinkimo atnaujina plauką, stabdo slinkimą, skatina naujų plaukelių augimą ir mažina lūžinėjimą. Jeigu priemonė kokybiška ir tinka Jūsų plaukams, rezultatą turėtumėte pastebėti jau po kelių savaičių.

Kaukės

Ar žinojote, kad tik šampūnas ir kondicionierius nėra pakankama plaukų priežiūra? Jeigu norite, kad plaukai būtų sveiki, nesiriebaluotų ir mažiau slinktų, juos reguliariai reikia palepinti specialiomis maitinančiomis priemonėmis. Tam yra gaminamos įvairios plaukų kaukės. Jeigu norite sumažinti plaukų slinkimo problemą, rinkitės tam sukurtas kaukes. Kaukę plaukams reikėtų naudoti maždaug kartą arba du kartus į savaitę, tačiau ne dažniau. Išplautus p;laukus sutempkite su kauke, palaikykite tiek laiko, kiek nurodyta instrukcijoje ir nuplaukite.

Ampulės

Dažnai naudojamos priemonės nuo plaukų slinkimo yra įvairios ampulės. Jos gali būti skirtingų dydžių, gamintojų. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kas yra ampulių sudėtyje. Rinkitės tik profesionalias ir patikimas priemones, kurios nesukeltų alergijos. Priklausomai nuo to, koks yra ampulių gamintojas, jos gali būti naudojamos skirtingai. Kai kurių turinys tepamas tiesiai ant plaukų kiekvieną dieną. Kai kurios – tik po plaukų plovimo. Svarbu, kad ampulių turinį įmasažuotumėte į plaukų odą ir tolygiai išskirstytumėte,

Mezoterapija

Norint išvengti plaukų slinkimo problemos, daugybė vyrų ir moterų renkasi ne tik specialią kosmetiką, bet ir įvairias procedūras. Viena efektyviausių – mezoterapija plaukams. Tai procedūra, kurią rekomenduojama išbandyti, jeigu Jus kankina plaukų slinkimas. Mezoterapijos metu galvos odą pripildoma visomis naudingomis medžiagomis, kurios svarbios plaukų augimui. Tai neskausminga procedūra, kurios rezultatais galima džiaugtis jau po kelių mėnesių. Labai svarbu kreiptis į profesionalus, kurie sudarytų būtent Jums pritaikyta mezoterapijos planą, nes kiekvienu atveju reikia skirtingo kiekio procedūrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *