Gerklės uždegimas nėščiajai. Kaip išgydyti?

gerklės skausmas

Kad ir su kokiomis sveikatos problemomis susiduria nėščios moterys – dažniausiai joms suteikiamas išskirtinis dėmesys. Juk ne vaistai joms tinka. Net ir tos pačios liaudiškos priemonės ne visada gali būti naudingos. Kaip gydyti gerklės uždegimą nėščiai moteriai – skaitykite žemiau.

Ieškant vaistukų svarbiausia atsižvelgti į tai, kad jie nepakenktų vaisiui. Nebūtina keliauti pas gydytoją, kadangi ir vaistininkas puikiai žino vaistų sudėtį, tad gali rekomenduoti, kurie labiausiai tinka. Pavyzdžiui, Tantum Verde purškalas labai puikiai tinka net ir besilaukiančioms moterims. Taip pat tinka ir žindančioms, tačiau bet kuriuo atveju siūlome pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku, kuris įvertinęs Jūsų būklę pasakys, ar Tantum Verde tiks Jums.

Reikia nepamiršti, kad kuo anksčiau gydysitės – tuo greičiau liga dings ir nekils jokių komplikacijų, kurios gali būti kenksmingos. Vėliau net ir paprasčiausias gerklės uždegimas gali pavirsti į kur kas sudėtingesnes ligas, kurių gydymas bus daug pavojingesnis.

Nors pradėti reikia nuo vaistukų, tačiau tuo pačiu rekomenduojamos ir natūralios priemonės, kurios tinka nėščiosioms. Kaip gydyti gerklės skausmą? Panaikinti uždegimo židinį.

  • Druska yra labai puiki priemonė. Ja rekomenduojama skalauti gerklę. Jeigu turite slogą – tokiu atveju su druskuotu vandeniu taip pat valykite ir nosies ertmę. Visos bakterijos žus labai greitai ir nesikomplikuos į didesnes problemas.
  • Liepžiedžių arbata yra puikus būdas kovoti su peršalimu. Rekomenduojame jos gerti kelis puodukus per parą. Galima ir dar daugiau. Nepamirškite ir papildomų skysčių.
  • Galima gerti mineralinį vandenį į kurį yra įdėta šiek tiek sodos. Jos kiekis turi būti labai minimalus, kad nepakenktų nei mamytei, nei vaikučiui. Su soda taip pat galima plauti nosies ertmę, kadangi ji puikiai dezinfekuoja.
  • Prieš miegą taip pat galima ant krūtinės dėti įvairiausi augalų lapus, kurie ištraukia peršalimo virusus iš Jūsų organizmo.

Kuo skubiau nėščia moteris pasveiks – tuo didesnė tikimybė, kad vaikučiui bus geriau. svarbiausia rūpintis ir stiprinti savo imunitetą, kad jam viskas būtų gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *