Ką moterys galvoja apie vyrų barzdas

Dar vienas amžinas klausimas – „to beard or not to beard” (barzdotis ar nesibarzdoti  -angl.) kankina vyrišką žmonijos dalį. (Lyčių lygybės dėlei pažymėtina, kad moteriškos barzdos paprastai vertinamos vienareikšmiškai, ir diskusijų nekelia).

Kažkur pasaulyje apklausus kažkokį kiekį moterų, rodant joms kažkokį kiekį barzdotų ir nebarzdotų tų pačių vyrų nuotraukų, rezultatai kaip visada pasirodė kažkiek logiški ir nuspėjami.

Kuo ilgesni veido plaukai (barzda, ūsai) – tuo moterims vyrai atrodė vyriškesni, labiau socialiai subrendę, labiau dominuojantys ir agresyvesni.

Kas be ko, barzdoti vyrai atrodo vyresni – trumpa barzdelė vyrą pasendina 3 metais, o ilgokų plaukų – net daugiau nei 5 metais!

barzdos

Ilgalaikiam bei trumpalaikiam santykiam moterys teigė didesnes simpatijas jautusios trumpos barzdos ar „trijų dienų” šerių barzda auginantiems vyrams. Psichologai tai paaiškino tuo, jog nors ir trumpa, barzda pasamoniškai reiškia subrendusį, pasiruošusį santykiams vyrą, o ilga – agrasiją, dominavimą.

Nepaisant tokio paviršutiniško nuotraukų vertinimo, dauguma moterų akcentavo, kad liesti ar bučiuoti gerokai maloniau švariai nuskustą partnerio veidą. Taigi – prisivilioję patelę šeriuotu brandžiu veidu, ilgai nedelskit ir susigrąžinkite ne tik 3 jaunystės metus, bet ir padovanokite draugei lytėjimo jus džiaugsmą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *