Ką vaikai veikia internete

Jau kurį laiką ONE.lt – lankomiausia interneto svetainė Lietuvoje, į antrą vietą nustūmusi naujienų portalą Delfi.lt. tad kas gi tas ONE? Ne, tai ne naujienų portalas, ir netgi ne nemokamas geriausias el.paštas – net nuotraukų čia negali nemokamai pasidėti, kaip kokioje Picasa, taip pat negali patalpinti savo prisistatymo, kaip tai daroma Facebook. Bet vistik svetainė populiariausia. Kodėl? Kaip jums nuotrauka žemiau?

one.lt

Šokiruoja. Bet galbūt tik ištvirkusį suaugusiojo protą, tikriausiai mergaitė iesiog mėgsta morkas – bet net jos tėvai greičiausiai to nežino. Jei vaikas amuose sėdi prie kompiuterio, juk nieko blogo nenutiks?

O ar nenorėtumėte už pora litų gauti ero foto?  Arba ero video? Kol vaikas neišeina iš kambario, galite būti ramūs.. ? One.lt „gyvenantys” vaikai už Tele2 papildymo kodą jums siūlo savo telefono numerį ir pasimatymą! Suintrigavau?

Svetainėje skatinami papraščiausi instinktai ir baimės, už pinigus siūloma pasijusti ne šiaip svarbiam, bet TOP žmogumi tarp visų dešimčių tūkstančių lankytojų. Įsidėti daugiau savo nuotraukų taip pat
kainuoja – taip pat kaip ir geresnis jų įvertinimas, arba „blogo” – nemokamo įvertinimo ištrynimas.

Bet svetainėje lankosi ne tk vaikai. Ji atskleidžia ir tikruosius suaugusiųjų veidus. Kasdien maloniai jums besišypsanti AVON konsultantė internete virsta sistemą ginančia ir sėkminga verslininke.

Spekuliacija jausmais taip išsikerojo, kad sistemos dalyviai už virtualias „gėrybes” pasiryžę bet kam…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *