Ką veikti Druskininkų sanatorijose?

druskininku vandens parkas

Druskininkai garsėja savo viešbučiais, gydyklomis ir mineraliniu vandeniu. Čia gaysybė sanatorijų, viešbučių, SPA centrų. Į sanatorijas atvyksta tiek norintys gydytis, tiek ir profilaktiškai pasistiprinti, atgauti darbingumą bei gerą savijautą. Švelnus kurorto klimatas, tyras pušynų oras ir rami aplinka padeda produktyviai pailsėti ir pasisemti fizinių ir vidinių jėgų. Specialiai nuodugniam jūsų organizmo ištyrimui ir būklės įvertinimui sanatorijose papildomai skiriamos diagnostinės procedūros bei kvalifikuotų specialistų konsultacijos.

Ką veikti šeimai Druskininkuose

Jeigu nuvykstate ten tik pusdieniui, o lauke puiki saulėta vasaros diena, norisi paieškoti pramogų gryname ore. Apsilankius Drukininkų pušyne, iš karto tik įėjus į parką apgaubia raminantis pušų ošimas, gaivus oras. Parkas labai gražus, švarus, žydintis, visi esantys statiniai meistriškai įsikomponavę į gamtinę aplinką. Visi gali išbandyti lauko treniruoklius, vaikams labai patinka žaidimo aikštelė, vaikai gali žaisti stalo tenisą, vyrų komanda- tinklinį. Parke veikia pirtis ir kaskadinės maudyklos. Praleidus pusdienį su šeima Druskininkuose, bus puikus preteksas sugrįžti dar kartą.

Lauko suoliukai

Lauko suoliukai skirti formuoti, puoselėti ir padaryti funkcioaliomis miesto, parko, sodo ir kitas erdves. Tokie suoliukai puikiai tinka kiemams, jaukioms sodo erdvėms prie namų sukurti, ne mažiau populiarūs ir miestams, kapams, vaikų žaidimų aikštelėms šalia sūpynių bei kitoms poilsio zonoms.

Iš ko gaminami lauko suoliukai?

Lauko suoliukai gali būti mediniai, metaliniai, plastikiniai, betoniniai. Pagrindas yra suoliukų kojos, o ant jų montuojami kiti elementai. Dažniausiai tai yra medinės lentelės, kurios sudaro tobulus derinius su plieninėmis, aliuminio ar ketaus kojomis. Lauko suoliukų kojos gali būti iš ketaus, aliuminio, plieninės, medinės, betoninės. Kiekviena medžiaga turi savo  privalumų. Pavyzdžiui, ketus labai patvarus, ilgaamžis, todėl tokios suoliuko kojos nereikalaus priežiūros. Viena labiausiai vertinamų aliuminio savybių- jis nerūdija, tad aliuminės kojos labai tiks pajūryje, kur didesnis druskingumas. Plienas yra tvirtas, ilgaamžis metalas, ypač jei cinkuotas. Lauko suoliukų kojos iš medžio atrodo labai dailiai, bet medžiui reikalingas tinkamas paruošimas ir priežiūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *