Kaip pasirinkti nagų spalvą?

nagai

Priklausomai nuo metų laiko, mums norisi įsileisti daugiau spalvų į savo gyvenimą. Tad ieškoma įvairiausių būdų, kaip subtiliai jas integruoti ne tik į savo garderoba, bet ir į išvaizdą. Vienas mėgstamiausių moters būdų keistis yra profesionalus manikiūras, kuris gali būti labai įvairus.

Rekomendacijos artėjančiam pavasario sezonui, nagus lakuoti pastelinėmis spalvomis. Pavyzdžiui, galima rinktis jau klasikinėmis tapusias, nude, dramblio kaulo, balintos kavos, rausvos, pieno, opalo ar baltojo perlo spalvas. O jei mėgstate žaisti ir eksperimentuoti tuomet galite rinktis švelniai geltoną, medaus, sendinto aukso ar kavos spalvas. Renkantis nagų spalvą reiktų atkreipti didžiausią dėmesį į jūsų rankų odos spalvą, ar ji linkusi parausti ar mėlynuoti nuo skirtingos aplinkos temperatūros pokyčių ir pan. Jei jums norisi ryškių spalvų, tuomet galima jas šiek teik prigesinti renkantis matinius nagų lakus. Taip pat visada įdomiai atrodo švelniai kontrastingi nagai, pavyzdžiui, tuomet galima rinkti prancūzišką lakavimo būdą ar lakuojant visus nagus vienodai, po vieną nagą nusilakuoti skirtinga spalva.

Taip pat nagų spalva labai daug įtakos turi ir mūsų nuotaikai bei psichologinei būsenai. Tad svarbiausia, kad ta spalva jums patiktų ir džiugintų. Ypač stilingai atrodys, jei nagų laką derinsite prie savo mėgstamų lūpų dažų ar papuošalų. Tai tikrai papildys jūsų įvaizdį ir aprangos stilius, nes nuolat judančios rankos ir dailūs nagai įneš daugiau gyvumo ir dinamiškumo. Taip pat tikrai nebūtina rankų ir kojų nagų lakuoti vienoda spalva, tad galima puikiai sukurti įdomius spalvų derinius, kurie atrodys ne tik žaismingai, bet ir labai stilingai. Svarbiausia nenustoti domėtis įvairiomis madų tendencijomis, ieškoti kūrybinių idėjų ir nebijoti eksperimentuoti, nes tam tikrai nereikia didelių investicijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *