Kelioninė pagalvėlė, kuri… gydo

kelioninė pagalvėlė

Ilgų kelionių metu žmonės labai pavargsta, nes negali tinkamai išsimiegoti. Skrendant lėktuvu arba važiuojant traukiniu kelias valandas, miegoti gulimoje padėtyje nėra įmanoma, todėl snaudžiama sėdint. Kai žmogus miega, atsipalaiduoja jo raumenys, taip pat ir kaklo, todėl galva pradeda nevalingai svirti ant šono. Taip galima patirti traumą arba bent jau pasitempti kaklo raumenis. Po to kaklo maudimas porai dienų – garantuotas.

Kad išvengtume tokių traumų, reikalinga itin ergonomiška kelioninė pagalvėlė. Tokia ir yra CABEAU Glacier Evolution Cool kelioninė pagalvė. Ji turi stačius ir tvirtus šonus, todėl galva nepasvyra labai daug miegant. Maža to, kad galva išlaikoma patogioje padėtyje, kaklas yra masažuojamas specialiais iš porolono pagamintais ir išlenktais pagalvėlės kraštais, kurie prisitaiko prie galvos formos („memory“ medžiaga). Taip suaktyvinama kaklo kraujotaka ir raumenys taip nenuvargsta ilgų kelionių metu.

Kita bėda naudojant kelionines pagalves yra odos niežėjimas ir įvairios alerginės reakcijos. Miegodamas žmogus prakaituoja, tad natūralu, kad pagalvėlė sušlampa ir pradeda neigiamai veikti kaklo odą. Tada žmogus nevalingai kasosi, o nubudęs gali pastebėti, kad oda kai kur net įdrėksta iki kraujo. Kad būtų išvengta tokių neigiamų odos reakcijų, CABEAU kelioninė pagalvėlė yra pagaminta iš specialios medžiagos – spandekso. Ši medžiaga nėra natūrali, tačiau itin gerai praleidžia skystį. Dėl to iš tokios pačios medžiagos gaminami maudymosi kostiumėliai. Užsidėjus tokią pagalvėlę visas prakaitas yra iš karto sugeriamas į pagalvėlės vidų, o paviršius išlieka sausas. Tokiu būdu oda nėra veikiama prakaito ir galima apsisaugoti nuo nepageidaujamų komplikacijų. Kadangi pagalvėlės vidus yra tuščias, visas sugertas skystis yra greitai pašalinamas ir pagalvėlė visada lieka sausa.

Kelioninė pagalvėlė gali būti naudojama skrendant lėktuvu, važiuojant traukiniu arba autobusu bent kelias valandas. Ji yra labai kompaktiška irt susilanksto į itin mažo dydžio pakuotę. Ji neužima daug vietos rankinėje, todėl gali būti paimama beveik į visas keliones. Net jei važinėjate Lietuvoje automobiliu ir norite nusnūsti kelionės metu, ši pagalvėlė tikrai gali būti naudinga ir reikalinga.

Keliaujant sunku užmigti dėl aplinkos triukšmo, nesvarbu, ar tai lėktuvo variklių ūžimas, ar traukinio bėgių bildesys. Ši pagalvėlė turi poroloninius ausų kištukus, todėl jie pravers, kai norisi atsiriboti nuo aplinkos.

Kelionių pagalvėlė, kuri gydo, pravers visiems keliautojams, todėl tai puiki dovana pačiomis įvairiausiomis progomis.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *