Ko verkė podiumu žingsniuojanti 14-metė?

Klubas.lt aprašo graudžią istoriją, kuomet Milane vykusios mados savaitės metu dukart podiumu ėjusiai lietuvaitei byrėjo ašaros kaip pupos. Spėliota, kad ji verkia dėl spaudžiančių batų, arba gal dėl pasaulinės ekonominės krizės? O gal įšoko dizainerio oželis į rūtų darželį? Aišku tik viena – tai nebuvo numatyta šou dalis. Apie nuskriausto vaiko ašaras išklausinėti visi galimai suinteresuoti seni gašlūnai, agentūrų vadovai ir vadovėliai. Panagrinėkime detaliau, kodėl gi ji galėjo verkti (nors atsakymas redakcijai žinomas:)

14mete

Priežastis nr.1 – spaudžiantys batai (oficialus spėjimas)
Negi dizaineriai sukūrė tokio dydžio batus MASËMS, kad net keturiolikmetės koja į juos netelpa? Ar kad jie tokie nepatogūs, kad neįmanoma jų avėti neverkiant? Sunkiai tikėtina…

Priežastis nr.2 – pasaulinė krizė (oficialus spėjimas)
Keturiolikmetė – kovotoja už teisybę ir gėrį. Jos gyvenimo tikslas – kad nebūtų karo, o afrikos vaikai – pavalgę. Visai kaip už gyvūnų teises į savo kailį kovojanti Pamela Anderson – tik kad su dar neišsivysčiusia figūra. Jei liks mados „versle” – tikėtina ji ir neišsivystis. Atmesta.

Priežastis nr. 3 – paauglystės laikotarpis (gydykis.lt spėjimas)
Visai tikėtina, kad siaučia paaugliški hormonai, norisi protestuoti prieš visą pasaulį, nusistovėjusias „madas”, rengtis gotiškai bei mėginti rūkyti su kitais draugais iš MUR.lt Tačiau paaugliško amžiaus krizės pasireiškia kiek vėliau, ir paprastai ne ant podiumo.

Priežastis nr. 4 – vaiko išnaudojimas (gydykis.lt spėjimas)
Kaip rašo klubas.lt – iš Šiaulių kilusi mergaitė (neapsiverčia rašyti „dirbanti moteris” – būtų
galima apkaltinti mažamečių ten visokiais dalykais) modelio karjerą pradėjo, Rygos modelių agentūroje, iš ten buvo išsiųsta dirbti į Japoniją, vėliau ją pastebėjo agentūros „Women“ agentai. Dabar Augustė priklauso „Women“ padaliniui Italijoje. Vaikas išnaudojamas nuo kūdikystės, ir PRIKLAUSO agentūrai, pavadinimu „Moterys”. Bet ne, priežastis ne ta!

Priežastis nr. 5 – tėvų, draugų, natūralios saugios aplinkos trūkumas (gydykis.lt
spėjimas)

Nuo mažametystės iš tėvų išplėštai mergaitei užkrauta pinigų kalimo mašinos dalia. Trečiosios šalies miestelyje iš jos uždirbamų pinigų veikiausiai gyvena pusė giminės. Vaikystės draugai ir klasiokai liko Lietuvoje, mergaitė kenčia nuo vienatvės, dėmesio trūkumo, pavogtos vaikystės. Čiortas dva – priežastis ne ta!

Tikroji priežastis – mergaitę tiesiog akino prožektoriai! (pačios „Woman” priklausomybės versija)


Koks geras tas modelių gyvenima – jokių problemų, graužačių ir nuogastavimų. Nei vaikui, nei tėvam. Gyvenime viskas pasiekta, jam dar neprasidėjus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *