Kodėl būtina reguliariai lankytis pas odontologą?

Kiekvienas iš mūsų nori turėti gražius ir sveikus dantis. Ko gero visi žinome, kaip svarbu yra valyti dantis bent porą kartų per dieną po valgio, tačiau dar yra ir daugybė kitų niuansų, kuriuos esame linkę ignoruoti. Liežuvio valymas, dantų siūlo, tarpdančių šepetėlio naudojimas yra puikūs būdai, padėsiantys išsaugoti gražius, sveikus dantis, tačiau net ir jie neapsaugo mus nuo būtino vizito pas odontologą. Profesionalo atlikta patikra yra pati svarbiausia dantų apsaugojimo priemonė. Bet kodėl vizitai pas odontologą yra tokie svarbūs?

Profilaktinio patikrinimo dažnumas labai priklauso ne tik nuo dantų būklės bei priežiūros lygio, bet ir paciento amžiaus. Atidžiam, suaugusiam asmeniui patvirtinta pasitikrinti dantis kartą per metus. Vaikai bei paaugliai turėtų lankytis pas dantų gydytoją bent kartą per pusmetį, kadangi būtent jie yra labiausiai linkę netinkamai prižiūrėti savo dantis. Dėl augančio organizmo bei aplaidumo būtent jaunuosius pacientus gali užklupti dantų ėduonis. Didžiausia klaida, kokią galite padaryti, tai vengti vizito pas daktarą jeigu nejaučiate jokio dantų skausmo. Skausmas nėra vienintelis blogos burnos higienos rodiklis. Kai kurie pacientai nesilanko pas dantų gydytoją dėl paprasčiausios baimės. Tik vizitas pas odontologą padės užtikrinti tobulą dantų sveikatą, o jei ir toliau ją ignoruosite, galite netekti dantų.

Tinkama burnos higiena yra būtina žmogaus dantų sveikatai. Dantų akmenų valymas bei kitokios priežiūros procedūros yra būtinos, jei norite apsisaugoti nuo dantų ir dantenų ligų. Burnos higienos procedūros turi būti atliktos kartą per 6 mėnesius. Šis laiko tarpas gali gerokai skirtis dėl jūsų dantų priežiūros ypatumų bei individualaus polinkio apnašų kaupimui. Apsilankymas pas odontologą bei burnos higienos procedūros – tai vieninteliai būdai rasti potencialią dantų problemą kuo ankščiau ir kuo efektyviau ją pašalinti. Šitaip jus neleidžiate ligai progresuoti ir ji sustabdoma kur kas greičiau.

Žmonės labai dažnai skleidžia klaidingus mitus apie apsilankymą pas odontologą. Vieni žmonės yra tiesiog linkę manyti, kad dantys su amžiumi visada prastės, todėl lankytis pas odontologą neverta. Tai yra pati didžiausia klaida, kokią galite padaryti, nes reguliarūs vizitai pas odontologą ir nepriekaištinga burnos higiena gali užtikrinti sveikus dantis iki pat gilios senatvės. Vieni žmonės net mano, kad dantų apnašų valymas kenkia dantims, nors tai yra pats efektyviausias būdas apsisaugoti nuo periodontito. „Šypsenos Akademija“ odontologijos klinika rūpinasi kiekvienu pacientu net dėl menkiausių dantų sveikatos problemų. Klinikoje dirbantys profesionalai visada padeda ne tik išgydyti dantų ir dantenų ligas, bet ir parekomenduoja geriausias dantų priežiūros priemones, kad žinotumėte, kaip geriau pasirūpinti dantų sveikata namuose. Reguliarūs vizitai pas odontologą – tai vienintelis būdas užtikrinti gražios šypsenos ilgaamžiškumą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *