Kodėl UAB vardu dirbančios klinikos siūlo kokybiškesnes paslaugas?

Turite sveikatos sutrikimų, bet nežinote į ką kreiptis – privačią ar viešą kliniką? Yra daugybė skirtumų tarp privačių ir viešų gydymo įstaigų, bet aišku – didžiausias skirtumas matomas tarp paslaugų kainos. Kai kurie žmonės vis dėlto renkasi privačias gydymo įstaigas, o svarbiausia tai, kad ne visais atvejais tai atsieina labai brangiai.
Pirmiausia reikėtų akcentuoti paslaugų kokybę. Pavyzdžiui, galvojantiems, kodėl UAB vardu dirbančios gydymo įstaigos dažniausiai siūlo gerokai aukštesnės kokybės paslaugas, reikėtų suvokti, kad tokios įstaigos uždirba daugiau nei viešos poliklinikos. Trumpai tariant, kokybiškos paslaugos teikiamos dėl to, kad ten pritraukiama daugiau naujų ir kvalifikuotų specialistų, dirbančių pagal naujausias programas. Tokiose vietose dažniausiai ir įranga yra žymiai modernesnė nei įprastose gydymo įstaigose.
Kalbant apie kainas, taip pat reikia išskirti faktą, kad viešos poliklinikos neretai taiko įvairius mokesčius už tam tikras paslaugas. Pavyzdžiui, odontologijos kabinete dažniausiai kiekvienas turi susimokėti kažkokią pinigų sumą, priklausomai nuo atlikto darbo. Trumpai tariant, tas mokestis, aišku, yra mažesnis nei privačios gydymo įstaigose, tačiau vis tiek jį reikia mokėti. Ekspertai siūlo įvertinti paslaugų kainas – kai kuriais atvejais jos skiriasi nežymiai t.y. ne visose privačios klinikose paslaugų kainos yra labai aukštos. Tuo labiau, viešose poliklinikose taipogi gali tekti susimokėti nemažas sumas, jeigu paslaugos nėra kompensuojamos.
Kaip bebūtų, jeigu norite kokybiško gydymo, turite gerai pagalvoti ką rinktis. Aišku, kaina nulems ir pasirinkimą. Bet, turėkite galvoje, kad privačios gydymo įstaigos neretai dirba profesionaliau ir kokybiškiau, tad į sveikatos gerinimą niekada nebūna per mažų ar per didelių investicijų.
Pabrėžtina, kad daugelis žmonių neatkreipia dėmesio į tai, kad nuo problemų pobūdžio, priklauso ir specialistų rekomendacijos. Trumpai tariant, viešoje gydymo įstaigoje gydytojas gali nuspręsti nedaryti tam tikrų tyrimų. Bet, jeigu jaučiate nerimą, privačioje klinikoje galite spręsti patys – gydytojui nurodysite, kad dėl viso pikto norite tam tikro tyrimo ir tiek.
Renkantis kliniką, visada reikia suvokti, kad privačios siūlo kokybiškesnes paslaugas, tačiau tų paslaugų kainos dėl to ir yra didesnės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *