Kokie kontaktiniai lęšiai labiausiai tinka jums?

kontaktiniai lesiai

Kontaktiniai lęšiai internetu yra puiki alternatyva tuomet, kai akinių nešioti nesinori arba tiesiog nepavyksta rasti norimo stiliaus rėmelių. Tuomet ne tik gydytojai, bet ir stiliaus ekspertai pataria rinktis kontaktinius lęšius. Jų pasiūla yra itin plati, todėl ieškant geriausio sprendimo, teks šiek tiek pasidomėti lęšių klasifikacija ir jų naudojimo ypatumais.

Kaip išsirinkti?

Tai, kad lęšius galima įsigyti vaistinėje ar net prekybos centruose įrengtuose aparatuose, kartais leidžia manyti, jog pasirinkti lęšius galima ir patiems. Tačiau pirmą kartą perkant šią prekę, reikėtų apsilankyti pas akių gydytoją. Specialistas įvertint, kokio stiprumo kontaktiniai lęšiai Jums reikalingi bei kokio jautrumo yra akys. Tikrai ne visi prastu regėjimu besiskundžiantys žmonės gali nešioti kontaktinius lęšius.

Pavyzdžiui, gali būti, kad Jūsų akys labai jautrios, tuomet Jums ne tik paprasti kontaktiniai lęšiai 24 valandas per parą parduodami ir lengvai prieinami vaistinėse. Jeigu Jūsų akys yra jautrios, Jums bus reikalingi specialūs kontaktiniai lęšiai jautrioms akims. Vienas iš pavyzdžių – kontaktiniai lęšiai Biofinity. Tai lęšiai, pagaminti pagal naujausias technologijas ir sukurti taip, jog sugertų didelį kiekį vandens. Tokie lęšiai nedirgina akies ir ilgą laiką leidžia Jums nejausti jokio diskomforto dėl to, kad akyse yra lęšiai.

Sužinojus, kokie kontaktiniai lęšiai Jums labiausiai tinka, reikėtų apsispręsti, kaip ilgai ketinate nešioti vienus lęšius. Pasiūloje yra labai platus pasirinkimas: parduodami ne tik mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, bet ir pusmetiniai kontaktiniai lęšiai, vienadieniai lęšiai, savaitiniai ir kitokie. Priklausomai nuo to, kiek laiko galima nešioti lęšius, dažniausiai priklauso jų kaina, ir priežiūra. Kai kurie kontaktiniai lęšiai gali būti nešiojami tik dieną, kiti kontaktiniai lęšiai dienai ir nakčiai gali būti nešiojami jų neišsiimant. Dažniausiai trumpą laiką, pavyzdžiui, vieną dieną nešiojami lęšiai, gali būti neišimami prieš naktį. Daugeli skitų turėtų būti pakeičiami, taip leidžiant akims pailsėti naktį miegant.

Kur pirkti?

Jeigu nežinote, kokie Jums labiausia tinkantys kontaktiniai lęšiai, atsiliepimai internete ar elektroninėse lęšių parduotuvėse, turėtų padėti. Tačiau specialistai pataria nesidžiaugti, jei kaip tik šiuo metu žymiai pigesni vieni ar kiti kontaktiniai lęšiai išpardavimas neturėtų būti priežastimi apsispręsti dėl prekės. Pasidomėkite, ar atpigintas pasirinkimas, atitinka Jūsų lūkesčius ir tik tuomet apsispręskite, ar juos pirkti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *