Kreatinas monohidratas: viskas apie jo vartojimą

kreatinas monohidratas vilniuje

Sportuojantys asmenys puikiai žino, kad norint pasiekti puikų rezultatą labai svarbu vartoti papildus. Daugelis mažai apie papildus nusimanančių asmenų teigia, kad tai medžiagos turinčios neigiamą poveikį, kaip kad steroidai. Sporto papildai neturi nieko bendro su steroidais, tad užtenka kiek daugiau pasidomėti ir viskas pasidarys aišku. MrBiceps.lt – kokybiškas priemones geresniam sportui parduodami prekybos vieta, kuri padės, patars ir pasistengs prisidėti prie geresnių Jūsų rezultatų siekimų.

Kreatinas monohidratas Vilniuje – puiki priemonė ne tik kiek padidinti savo masę, tačiau tuo pačiu ir būti sveikam. Reikia nepamiršti, kad papildai prisideda ir prie sveikatos. Jeigu norite būti sveikas, žalus ir tuo pačiu sportiškas – naudokite kokybiškus papildus.

  1. Šio papildo ciklo optimali trukmė yra 6 – 8 savaitės. Tai reiškia, kad po tiek laiko jau pastebėsite akivaizdžius rezultatus ir ne visada taip pat aktyviai rekomenduojama vartoti papildus.
  2. Kas keturias savaites arba kitaip mėnesį rekomenduojame daryti pertrauką. Tai irgi būtina, kadangi organizmas būtinai privalo pailsėti nuo papildų. Jeigu nedarysite pertraukų – ilgainiui papildai nebeatneš tokios naudos, kokią atnešė anksčiau. Natūralu, kad organizmas paprasčiausiai pripranta.
  3. Kreatino dienos norma siekia ant 30 kg masės vartoti 5 g medžiagos. Visgi, kai kuriais atvejais kiekis gali būti kiek pakoreguojamas, tad naudinga pasitarti su pardavėju, kuris įvertindamas Jūsų poreikius ir tuo pačiu figūrą galėtų patarti, koks kiekis Jums tiktų labiausiai.
  4. Kreatinas monohidratas turi būti geriamas su vandeniu, kadangi tik taip bus galima pasiekti geriausią variantą. Kai kurie žmonės yra link vartoti papildus su daug baltymų turinčiu jogurtu, tačiau mes to nerekomenduojame, kadangi dažniausiai rezultatas būna blogas. Nepamirškite, kad įmanoma perdozuoti nuo baltymų. Svarbiausia – saikingumas ir savo ciklo sekimas.

Dėl detalaus vartojimo visada naudinga pasitarti su specialistais, kurie prekiauja šiais papildomais. Jie iš savo patirties gali patarti, kas Jums labiausiai tinka ir kaip vartoti papildus, kad pavyktų pasiekti kokybišką rezultatą.

Nepamirškite, kad neįmanoma vien tik su papildais pasiekti rezultato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *