Kriterijai renkantis odontologą: ar svarbu vieta ir kaina?

Kiekviename mieste yra įvairių odontologijos klinikų. Bene visi sutiktų, kad tai puiku: prireikus galima susisiekti, nuvykti ir sutvarkyti dantų problemas. Tačiau ar vieta iš tiesų tokia svarbi? Pavyzdžiui, Angitia.lt įsikūrusi patogioje Kauno vietoje, bet pacientams rūpi ne tik šis kriterijus.

Keletas pavyzdžių

1 pavyzdys. Žmogus lankosi klinikoje, esančioje 15 km nuo namų, nes arčiau joks kitas odontologas nedirba.

2 pavyzdys. Lankomasi klinikoje, veikiančioje 30 km nuo namų. Nors būtų galima rinktis esančią visai šalia namų, nuspręsta dantų sveikatą patikėti mandagiau bendraujantiems ir patirties nestokojantiems specialistams.

3 pavyzdys. Lankomasi antroje pagal artumą klinikoje tiesiog iš įpročio. Ji veikia seniau, ir nepaisant to, kad laikui bėgant kito gydytojo kabinetas įkurtas arčiau, nesimėtoma ir vykstama ten pat, kur visada.

Visi šie pavyzdžiai sufleruoja apie skirtingus kriterijus. Kartais pasirinkimą lemia atsitiktinumas. Tarkim, ima įkyriai skaudėti dantį, o reikalus tvarkote šalia kokios nors odontologijos klinikos. Užeinate, jus staigiai apžiūri, randa skausmo priežastį. Ir nuo to laiko ten lankotės.

Formulė nei matematinė, nei sudėtinga. Jei nereikia toli vykti, tai privalumas. Tačiau kilometrais odontologinės paslaugos nematuojamos.

O kaipgi kaina? Akivaizdu, kad tokios procedūros kaip dantų implantavimas kaina bei kokybe gali skirtis. Vadinasi, į kainą atsižvelgiama, bet pirmuoju smuiku griežia kokybiškumas. Kiekvienas pacientas puikiai supranta: verčiau atseikėti kiek daugiau, bet būti užtikrintam.

Viskas viename?

Pacientams aktualu ne tik abstrakti kokybės sąvoka, bet ir specifinių paslaugų prieinamumas. Jeigu kaip tik šiuo metu reikia rentgeno nuotraukos, tačiau netolimoje klinikoje nėra rentgeno aparato, teks vykti kitur. Dažniausiai tikimasi, kad odontologai pasiūlys viską viename (kad prireikus rentgeno nuotraukos ar danties rovimo neteks bastytis po skirtingas vietas).

Vienas specialistas gal ir nėra visų galų meistras. Tuomet suburiama atsakinga komanda. Nes kuo mažiau pacientui rūpesčių, tuo veiksmingesnis ir gydytojų darbas. Šitai dar kartą patvirtina, jog nei atstumas, nei kaina nelemia paslaugos pasirinkimo šimtu procentų. Ar tai plombavimas, ar profesionali higiena, ar implantavimas, visumą sudaro daug smulkių kriterijų.

Kur kreiptis?

Ieškote, kas patikrintų dantis? Kamuoja skausmas? Atsirado jautrumas karščiui ir šalčiui? Trūksta vieno ar kelių dantų ir mąstote apie implantavimą? Jeigu nors į vieną klausimą atsakėte teigiamai, apsilankykite Angitia.lt ir vėl džiaukitės nepriekaištingai funkcionuojančiais dantimis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *