Kur sportuoti šią vasarą?

A person running in a forest

Description automatically generated with medium confidence

Šaltinis: https://pixabay.com/photos/woman-jogging-running-exercise-2592247/

Atšilus orams, tai puikus metas išeiti į lauką ir užsiimti aktyvia veikla. Tačiau turint tiek daug vasaros veiklos galimybių, gali būti sunku žinoti, nuo ko pradėti. Pateikiame keletą idėjų apie puikias vietas, kuriose šią vasarą galima sportuoti:

Paplūdimys – puiki vieta treniruotis šią vasarą. Šiltas oras ir gražus kraštovaizdis suteikia malonių įspūdžių, o smėlis yra puikus pasipriešinimas vaikščiojant ar bėgant. Paplūdimys taip pat yra puiki vieta maudytis, o vanduo suteikia pasipriešinimą, kuris gali padėti tonizuoti raumenis. Be to, tai yra puiki vieta žaisti tinklinį ar kitas sporto šakas. Norint gerai treniruotis, svarbiausia susirasti vietą, kurioje nėra per daug žmonių. Taip turėsite pakankamai erdvės judėti, be to, tai padės išvengti perkaitimo.

Miškas. Bėgant miško takeliais kilometrai bėga greitai. Būsite taip susitelkę į šakų lenkimą ir rąstų šokinėjimą, kad pamiršite apie kojų ir plaučių skausmą. Taip pat rasite tokių dalykų kaip rąstai ir akmenys, kuriuos galima pakelti, ir virš galvos esančios šakos, puikiai tinkančios prisitraukimams. Daugelis žmonių yra paleo arba urvinio žmogaus dietos gerbėjai, tačiau mankšta miške yra puiki paleo treniruotė.

Žaidimų aikštelė. Vietos žaidimų aikštelė – puiki vieta treniruotis, tačiau nebūtina apsiriboti tik bėgiojimu aplink ją. Žaidimų įranga yra beveik pritaikyta tokiems pratimams kaip prisitraukimai, atsispaudimai ir kiti kalanetikos pratimai.  

Parkai. Pasijuskite arčiau gamtos ir gyvenkite šia akimirka. Jei norite smagiai praleisti laiką su draugais ar šeima, pabandykite žaisti tenisą ar krepšinį vietiniame parke. Pasivaikščiojimas, bėgimas ar bėgimas parke, po kurio seka senoji kalanetika, tempimas, pritūpimai, atsilenkimai ir t. t., gali taip pat suteikti viską, ko trokštate.  Arba galite net valandą važinėtis dviračiu parke ir stebėti, kaip kris kilogramai. 

Pasivaikščiojimas po prekybos centrą. Tai puikus būdas sportuoti ir tuo pačiu metu apsipirkti! Daugelis žmonių renkasi pasivaikščiojimą po prekybos centrą, kad padidintų tą dieną nueitų žingsnių skaičių ir apžiūrėtų parduotuvių pasiūlą. Kad pasivaikščiojimas po prekybos centrą būtų geriausias, stenkitės eiti, kai prekybos centras atsidaro pirmą kartą, arba vėliau vakare, kai minios žmonių sumažėja.

Ežeras. Ieškote, kur šią vasarą pasimankštinti? Kodėl gi ne prie ežero? Bėgiojimas aplink ežerą – puikus būdas padidinti širdies ritmą, o vėsesnė vandens temperatūra padės išlikti vėsiems. Be to, vaizdingos apylinkės neabejotinai suteiks jums gerą nuotaiką, kai prakaituosite. Plius dar viena puiki vasaros mankštos galimybė prie ežero  – plaukimas. Plaukimas yra puiki treniruotė visam kūnui, be to, tai puikus būdas atvėsti karštą dieną. Taigi kai kitą kartą ieškosite, kur pabėgioti ar paplaukioti, keliaukite prie ežero! Ir taip pat kai nuspręsite pailsėti po treniruotes, galite drąsiai pasimėgauti savo mėgstamiausiomis lažybos internetu žaidimais per telefoną, kaip ši. Taip gerai atsigausite ir būsite pasiruošę tęsti sportuoti.

Jei ieškote sudėtingos treniruotės, keliaukite į piliakalnius. vaikščiodami pėsčiųjų takais treniruosite kojas ir plaučius, o grynas oras bus naudingas.  Plius vaizdas iš viršaus bus superinis. 

Sodininkystė jūsų sodyboje yra puikus būdas mankštintis. galite sodininkauti valandų valandas to net nepastebėdami. O tai taip pat yra puikus būdas sutepti rankas ir pamankštinti kūną. Taigi, šią vasarą eikite į sodą ir sodininkaukite! Pasipurvinkite, pasilinksminkite ir pasimankštinkite.

Nepriklausomai nuo jūsų fizinio pasirengimo lygio, šią vasarą tikrai rasite jums tinkantį užsiėmimą ir vietą. Išeikite į lauką ir mėgaukitės šiltu oru, o kartu ir sveikatingumu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *