Labai svarbūs patarimai prieš perkant neįgaliojo vežimėlį

Neįgaliojo vežimėlis yra tokia prekė ir priemonė, kuri turi kuo labiau sumažinti neįgalaus asmens patiriamus sunkumus judėti. Sėdėdamas jame, asmuo po traumos, po patirto neįgalumo arba dėl kitų sveikatos sutrikimų, gali gana nesunkiai judėti pats arba būti pervežamas kitų asmenų pagalba. Pagrindinis sprendimas – pirkti rankiniu būdu valdomą mechaninį arba elektrinį vežimėlį. Visgi yra ir kitos naudingos informacijos, kurią verta žinoti prieš perkant neįgaliojo vežimėlį.

Gydytojo rekomendacijos

Kadangi tai yra medicininės paskirties įrankis, skirtas judėjimo negalios šalinimui, turite gauti tam tikras rekomendacijas iš gydytojo. Vėliau, jeigu vieną vežimėlį keičiate kitu, o jūsų būklė nesikeičia – galima pirkti panašų arba net analogišką modelį. Kodėl reikia gauti rekomendaciją iš gydytojo? Ogi todėl, kad jis išmano jūsų atvejį, gali patarti bei rekomenduos rinktis mechaninį arba automatizuotą vežimą. Pagal gydytojo rekomendacijas paprasčiausiai yra daug lengviau rinktis, galite sutaupyti laiko ir lėšų.

Kokios funkcijos, parametrai yra reikalingi

Jeigu neįgaliojo vežimėliu teks naudotis kasdien arba kone kasdien, laikas pagalvoti šiek tiek daugiau ir apie jo praktiškumą. Paprastesniuose modeliuose to nėra, tačiau kasdieniam patogiam naudojimui praverstų puodelių laikiklis, vieta kuprinei pasidėti arba daiktadėžė, lazdos dėtuvė, vieta telefonui ir taip toliau.

Iš pirmo žvilgsnio visus šiuos klausimus galima išspręsti ir kitaip, bet turėdami tokius patogumus prie savo vežimėlio, padidinsite kasdienį komfortą. Na, o tai ir turėtų būti pagrindinis neįgaliojo vežimėlio tikslas.

Svoris

Labai svarbus kriterijus, kuriam dauguma pirkėjų skiria gerokai per mažai dėmesio. Neįgaliojo vežimėlį kartais reikia užnešti, sudėti į automobilį arba kai jau jo nebereikia – sulankstyti ir patogiai atsidėti. Jeigu jis sveria nežmoniškai daug – tai tampa didele problema. Aišku, itin lengvi vežimėliai ne visada yra geriausia išeitis, taip pat ir sunkūs – turi savo privalumų bei minusų.

Lengvas vežimėlis bus manevringesnis, jį galima nesunkiai nešti vienoje rankoje, sulankstytas telpa kone visur. Tačiau minkštesnis rėmas gali po kiek laiko išlinkti, netiks stambesnio sudėjimo naudotojams.

Sunkų vežimą bus sunkiau manevruoti, nešioti ir kilnoti. Dažniausiai sunkesnieji vežimėliai yra varomi motoro – elektriniai. Visgi toks vežimėlis taip pat pasižymės didesniu rėmo tvirtumu, ilgaamžiškumu, plačia funkcijų gausa.

Pirkimas internetu

XXI-ajame amžiuje turime labai plačias galimybes daiktus ir net specializuotą įrangą pirkti internetu. Tai daryti apsimoka ne tik todėl, kad čia yra lygiavertė prekių gausa, tačiau ir dėl to, kad kainos neretai būna geresnės. Perkant neįgaliojo vežimėlį, būtinai užsukite į internetinę parduotuvę www.b-a.eu , kur nuolat yra geriausios kainos.

Galėsite rinktis iš daugiau nei 50-ies pačių įvairiausių tipų ir konfigūracijų neįgaliojo vežimėlių, todėl kiekvienas asmuo arba jų globėjas ras viską, ko reikia. Paslaugūs parduotuvės konsultantai galės realiu laiku atsakyti į jūsų klausimus, o pateikus užsakymą ir jį apmokėjus, prekės jus pasieks vos per kelias darbo dienas. Atsidarę jus dominantį vežimėlį galėsite matyti jo parametrus (svorį, papildomas funkcijas, matmenis), tad nuspręsti, ką konkrečiai pasirinkti – nebus sudėtinga.

Sėkmės paieškose ir tikimės, kad rasite tai, ko norite bei ieškote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *