Lytinio gyvenimo patarimai geresnei sveikatai ir savijautai

Kiekvienai iš mūsų kartas nuo karto būna prastų dienų, kuomet nė nenorime pagalvoti apie seksą. Tačiau jei tokios dienos tampa įprastos ir visa tai trunka mėnesių mėnesius, reikia ieškoti viso to priežasčių, kartu bandant pagerinti savo lytinio gyvenimo kokybę ir užtikrinant, kad tai turės didžiulį teigiamą poveikį mūsų sveikatai ir savijautai.

Naudokite sekso žaislus

Sekso metu ne tik naudinga pasitelkti sekso žaislus, tokius kaip analiniai sekso žaislai (https://www.crazylove.no/analsex), vaginaliniam seksui skirti žaislai, masturbacijai skirtos priemonės ir kt., tačiau taip pat suprasti skirtumą tarp pigių sekso žaislų ir tų, kurie yra labai kokybiški.

Kai kalba pakrypsta apie sekso žaislus, tiesiog būtina užtikrinti, kad jie būtų pačios aukščiausios kokybės – juk jei stengiatės rinktis tik kokybiškus kūno priežiūros produktus, kodėl gi į sekso žaislus reikėtų žvelgti kitaip? Jei žinosite, kad pasirinkote aukštos kokybės sekso žaislus, juos naudodamos jausite didelį pasitikėjimą ir saugumo jausmą. Visa tai tiesiogiai padidins ir jūsų juntamą malonumą.

Erotinius filmus žiūrėkite kartu

Pakankamai dažnai pastebima, kad porose erotinius filmus žmonės yra linkę žiūrėti atskirai, manydami, jog tai yra gėdinga. Tačiau iš tikrųjų toks požiūris yra labai klaidingas. Jei norite, kad jūsų seksualinis gyvenimas ir tarpusavio ryšys pagerėtų, erotinius filmus turėtumėte reguliariai žiūrėti kartu. Be to, tai akimirksniu padidins jūsų seksualinį potraukį vienas kitam ir nuties kelią audringam seksui.

Duokite sau daugiau laiko

Visiškai suprantama, kad mes anaiptol ne visuomet galime akimirksniu pajusti didžiulį potraukį seksui. Iš tikrųjų, kur kas dažniau mums reikia daugiau laiko. Todėl jei norite, kad seksas būtų malonesnis ir kokybiškesnis, prieš jį turėtumėte duoti sau daugiau laiko, tokiu būdu lengviau pasiruošdamos ir susijaudindamos.

Apsvarstykite sporto galimybę

Taip, jūs esate visiškai teisios – seksas yra ir puikus sportas. Tačiau seksui jūs galite neturėti pakankamos ištvermės ir jėgų, jei nesportuosite savo kasdienybėje. Be to, fizinio aktyvumo trūkumas gali nulemti ir įvairias lytinio gyvenimo bei sveikatos problemas, kurios kartu neigiamai veikia ir seksualinį potraukį bei patį seksualumą. Todėl jei norite, kad jūsų seksas būtų nepakartojamas, pats metas į savo kasdienę rutiną įtraukti ir sportą.

Lubrikantai ir skirtingų rūšių prezervatyvai

Jei sekso metu jūsų partneris naudoja prezervatyvus, pasistenkite paįvairinti seksualinius malonumus pasirenkant skirtingų rūšių prezervatyvus, pvz., rantytus su iškilusiais taškeliais, grublėtus ir kitokio paviršiaus prezervatyvus. Tai gali padidinti jūsų malonumą. Lygiai taip pat nepamirškite ir apie lubrikantų naudojimą – bėgant metams, tai gali tapti ypatingai naudingomis pagalbinėmis priemonėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *