Nevėdinamų patalpų pavojai

          Būstas yra viena iš tradicinių visuomenės sveikatos problemų, nors pastaraisiais dešimtmečiais ji buvo gana apleista. Tačiau būstas yra svarbus daugeliui sveikos gyvensenos ir gerovės aspektų. Namai yra svarbūs dėl daugelio sveikatos priežasčių, taip pat dėl ​​jų apsaugos nuo elementų, tačiau jie taip pat gali būti įvairiausių pavojų (fizinių, cheminių, biologinių) šaltiniai. Tai aplinka, kurioje dauguma žmonių praleidžia didžiąją laiko dalį. Pastaraisiais metais reikšmingas įvykis buvo  būsto sveikatos ir saugos vertinimo sistemos sukūrimas, kuris teikia sveikatos pagrįstą su būstu susijusių pavojų vertinimą. Platesnė vietos aplinka aplink namus taip pat yra svarbi nusikaltimų baimės, paslaugų prieinamumo ir galimybės būti fiziškai aktyviam požiūriu.

          Patalpų vėdinimo procesas apima gryno oro pritraukimą iš lauko į ventiliatorių, esantį lofto srityje. Oras filtruojamas ir grūdinamas naudojant šilumą, kuri natūraliai kaupiasi namo viršuje. Tada jis lengvai įstumiamas į namus per vieną, centre esantį oro difuzorių, taip sukeldamas teigiamą slėgį. Nuolat tiekiant šviežią, filtruotą orą per namus, drėgmės prikimštas, pasenęs oras išstumiamas per natūralius nuotėkio taškus, tipiškai 20 oro pokyčių per dieną. Ši strategija yra ypač ekonomiška, čia naudojama vidutiniškai 0,16 vato / l / sekundė, o jos veikimas kainuoja maždaug 1 centą per dieną. Diegimas trunka kelias valandas ir nėra trikdantis, nes įrenginys įrengtas lofte, ir nėra skylių, kurios galėtų išmušti išorines sienas ar langus.

          Kodėl yra svarbu vėdinti patalpas? Patalpų vėdinimas yra labai svarbus mūsų sveikatai, ne veltui sakoma, kad kai skauda galvą, reikia pakvėpuoti gryname ore. Tokiais atvejais reiškia kad žmogaus smegenims trūksta deguonies. Kitas svarbus dalykas miego kokybė. Kai nėra oro ventiliavimo, miegas gali labai suprastėti, o tai vėl atsiremia į mūsų sveikatos būklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *