Pirmosios pagalbos kursai per atstumą: kaip išlaikyti?

pirmoji pagalba

Visiems būsimiems vairuotojams privaloma laikyti pirmosios pagalbos kursus, kad jie būtų tinkamai pasiruošę reaguoti į eismo įvykius, kai aplinkiniams reikalinga suteikti pirmąją pagalbą. Pirmosios pagalbos kursai organizuojami visuose Lietuvos miestuose. Juos rengia profesionalūs specialistai, kurie turi teisę išduoti pažymėjimus kursų dalyviams. Tačiau pastaruoju metu šį pažymėjimą galima gauti ir mokantis nuotoliniu būdu.

Dažnai manoma, kad visiems specialistams dėstomi tokie patys standartizuoti pirmosios pagalbos kursai. Ir pavyzdžiui, jeigu esate išlaikę kursus, skirtus vairuotojams, darbindamiesi į ugdymo įstaigą, galite pateikti šį pažymėjimą kaip galiojantį. Tačiau dažniausiai iš tiesų dėstomi kursai skiriasi savo specifika priklausomai nuo to, kokiems specialistams jie skirti. Pirmosios pagalbos kursai organizuojami ir yra privalomi šiems specialistams:

    • Visų kategorijų vairuotojams;

    • Įvairiems ugdymo įstaigų darbuotojams, pedagogams;

    • Pirmosios pagalbos specialistams įmonėse ir organizacijose,  kurie yra atsakingi už šios pagalbos teikimą. Pavyzdžiui, medicinos darbuotojams;

    • Vaikų stovyklų ir kursų organizatoriams;

    • Pirmos pagalbos kursai apsaugos darbuotojams;

    • Grožio paslaugų tiekėjams;

    • Sveikatingumo ir SPA paslaugų tiekėjams ir šių centrų darbuotojams;

    • Apgyvendinimo paslaugas teikiantiems darbuotojams;

Visiems šiems specialistams išlaikius kursus išduodamas  pirmosios pagalbos pažymėjimas. Priklausomai nuo pažymėjimo tipo, jie galioja skirtingą laikotarpį Vienas pažymėjimas gali galioti kelis metus ir jį reikia reguliariai atnaujinti, o kiti kursai yra išlaikomi tik kartą prieš pradedant dirbti.

Kaip išlaikyti per atstumą?

Daug profesionalių agentūrų siūlo pirmosios pagalbos kursus išlaikyti per atstumą. Pasirodo, galite pasirūpinti šiuo pažymėjimu net neišėję iš namų. Jums tereikia užsisakyti šią paslaugą internetu. Tuomet sistemoje pasirinkti, kokio tipo pirmosios pagalbos kursai Jums reikalingi. Sumokėjus kursų mokestį į savo elektroninį paštą gaunate visą reikalingą metodinę medžiagą. Tai labai patogu tais atvejais, kai neturite galimybės dalyvauti kursuose gyvai. Pavyzdžiui, netoli Jūsų namų tokie kursai neorganizuojami. Be to, kai turite visą reikalingą mokymo medžiagą, galite patys organizuoti savo mokymosi laiką. Galite mokymuisi skirti tiek laiko, kiek galite ir tai daryti Jums patogiu metu.

Tuomet išlaikius formalizuotą testą galite išlaikyti kursą ir gauti pažymėjimą. Jis taip pat siunčiamas elektroniniu paštu. Tai atitinka visus reikalavimus. Tokiu būdu išlaikyti kursai nėra nei kiek prastesni už  kitus ir pažymėjimai išduodami tokios pačios galios, kaip ir gyvai išlaikius kursus.

  1. pirmos pagalbos kursai avataras

    man atrodo būtų naudingiau eiti kursus gyvai, kad išmokintų daryti širdies masažą.. internetu neišmoksi, bet aišku, teorinės žinios geriau nei jokios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *