Plastinės akių vokų operacijos, ką reikia žinoti?

plastine operacija

Laikui bėgant mūsų oda praranda drėgmę ir tampa mažiau elastinga. O oda aplink akis yra ypač plona, dėl to akių vokai užkrenta ant blakstienų augimo linijos ir taip trukdo regėjimui. Taip pat ir paakiuose susiformuoja odos maišeliai, kurie estetiškai prastai atrodo ir sendina. Tad visa kosmetikos pramonė siūlo pačias įvairiausias priemones, padedančias stangrinti odą, tačiau jos gali būti veiksmingos tik labai trumpą laiką ir jūsų problemos nepadeda išspręsti.

Geriausia kreiptis profesionalios pagalbos ir pasidomėti galimybę akių vokų odos perteklių pašalinti chirurginiu būdu. GP klinika siūlo puikią išeitį – akių vokų pakėlimo operaciją, kuri gali trukti šiek tiek daugiau nei valandą. O gijimo laikotarpis trunka 4-5 dienas. Bet kokiu atveju, dėl operacijos yra nusprendžiamo po gydytojo-chirurgo konsultacijos ir apžiūros. Taip pat jis išsiaiškins jūsų lūkesčius, taip pat panagrinės jūsų sveikatos istoriją ir įvertina ar operaciją nepakenks jei sergate lėtinėmis ligomis. Jei turite problemų su sveikata, tuomet reiktų apie tai informuoti gydytoją iki operacijos. Jei sergate širdies ligomis, tuomet operacija yra nerekomenduojama, nes gali kilti įvairių komplikacijų ar sveikatos sutrikimų. Tad suplanavus operaciją, būtina stabilizuoti savo sveikatos būklę.

Ši operacija yra atliekama taikant vietinę nejautrą, dažniausiai iškart abiem akim. Taip pat papildomai yra naudojamas nedidelis, minimalus kiekis adrenalino, padedantis sutraukti smulkias kraujagysles, dėl to hematomos ir patinimas po akių vokų plastinės rekonstrukcijos bus žymiai mažesnės ir pooperaciniai randai lengviau ir greičiau sugis. Svarbiausia nusiteikti ir pasiryžti pokyčiams, nes jie pakeis ne tik jūsų išvaizdą, bet ir žymiai pagerins ar net išgelbės jūsų regėjimą ir padės atsikratyti diskomforto bei kompleksų. Po operacijos rezultatai būna akivaizdūs ir ilgalaikiai, tad ilgiau jausitės jaunesni ir žvalesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *