Refinansavimas: kai sveikata reikalauja refinansavimo

paskola vaistams

Kaip žinia, refinansavimas, tai jau nebe pati pirmoji paskola, kurią tenka imti. Ši paskola imama tuomet, kai jau nėra išeities išsimokėti anksčiau gautą. Dažnos refinansavimo priežastys:

  • Žmogus prarado darbą ir nebegalėjo grąžinti paskolos;
  • Užklupo bėdos, kurias apibūdina frazė force majore (gaisras, potvynis ir kt.);
  • Refinansavimas reikalingas paskolai, kurią ėmė verslo ar naujos karjeros krypties įgyvendinimui, ir kurios nepavyko padaryti taip, kaip norėjosi.
  • Sveikatos problemos paaštrėjo ir teko daugiau joms investuoti. Būtent apie jas ir pakalbėkime, kuomet paskolu refinansavimas tampa būtinas, norint išspręsti sveikatos problemas. Kokios jos ir kada kainuoja daug?

Dantų taisymas

Sunku įsivaizduoti, bet tokia paslauga kaip odontologo darbas gali būti ir labai brangi. Jeigu netikėtai išbyrėjo paskutiniai dantys, galbūt reikės implantų ar protezų, o šie dalykai niekada nebuvo pigūs. Taigi, reikės galvoti, kur gauti tam pinigų. Tam tikrais atvejais, paslaugos teikiamos išsimokėtinai, tačiau jeigu jau vėluojate grąžinti kažkokią paskolą, tai, ko gero, atsispindės ir jūsų mokumo istorijoje ir tikrai nepridės taškų, norint visgi tuos dantis susitaisyti. Taigi, tokiu atveju, būtent paskolu refinansavmas internetu leis pristabdyti tam tikrą mokėjimą ir susitvarkyti dantis. Gali būti ir noras atlikti estetinį plombavimą ar susidėti briketus. Tai irgi gana brangios paslaugos, už kurias reikia mokėti, tačiau ir joms reikia atverti piniginę ir pakloti kažkokią sumą. Jeigu kreditu refinansavimas jums suteiks sąlygas grąžinti esamas paskolas vėliau, tuomet viskas bus labai patogu, ir tikrai galėsite nesukti galvos dėl savo bedantės šypsenos.

Traumos ir lūžiai

Sunkiausia yra tuomet, kai žmogui atimamas darbingumas. Tai irgi atvejis, kada paskolu refinansavimas (atsiliepimai tokiais atvejais tik teigiami) gali padėti išspręsti iš tiesų keblias situacijas. Jeigu išgyvenate traumas, lūžius, turėsite galvoti, kur gauti pinigų, kad grąžintumėte senas skolas. Darbingumas dėl traumų tikrai nedidės, todėl teks galvoti, ką daryti. Kartais ir po nedidelės avarijos žmogus negali atsitiesti kelis mėnesius. Tuo metu, jeigu jis dirbantis, gauna biuletenį. Viskas gerai, jeigu dirba legaliai, tuomet biuletenis didesnis. Tačiau, jeigu pusė algos taip „lietuviškai“ mokama į vokelį (kas įprasta, pavyzdžiui, statybų sektoriuje), tuomet problema daug didesnė. Nes sunku įsivaizduoti, kaip iš mažos sumos išgyventi. O jeigu yra dar ir paskola paimta, tenka jau aiškintis, refinansavimas kas tai. Tiesa, tik traumos darbe yra apmokamos 100 proc. biuleteniu. Kitos traumos yra apmokamos kitaip, geriausiu atveju, 80 proc. uždarbio. Jeigu žmogus dirba, pavyzdžiui, pagal verslo liudijimą, tuomet jau jam ir biuletenis nebėra skaičiuojamas. Jo uždarbis sumažėja ir jam tenka sirgti išvis be pinigų, laukti, kol pasveiks. Jeigu dar ir paskola yra paimta, paskolu refinansavimas Kaune ar kitame mieste yra labai realus variantas susitvarkyti šį keblumą.

Onkologinė liga

Niekam nelinkime onkologinių ligų, bet ir be linkėjimų jos ateina pas didelę žmonių grupę. Visgi tai liga, kuri išvargina, trukdo dirbti, o galiausiai dar ir labai brangiai kainuoja jos gydymas. Nenuostabu, kad taip susirgus ir paskolu refinansavimas Vilniuje pasidaro labai aktualiu dalyku. Geriausia, kai reikalingas ne refinansavimas su bloga kredito istorija, o su gera kredito istorija, tik dėl staiga užklupusių sunkumų grąžinti turimas paskolas. Taigi, refinansavimas isiskolinusiems ir yra tas dalykas, kuris visgi gali padėti pataisyti situaciją, tačiau turite turėti strategiją, kaip galiausiai viską atiduosite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *