Reiki gydymas

Reiki gydymas – tai vadinamoji psichoreklasacija, skirta harmonizuoti žmogaus kūną ir psichiką. Reiki gydymas gali būti atliekamas meditacijos būdu bei energetinėmis praktikomis, kurios geba subalansuoti energinę sistemą. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad pasitelkiant meditacijas, žmogus geba pats save pagydyti. Tiksliau visos blogos emocijos atsiliepia ne tik žmogaus nuotaikai, bet ir iššaukia ligas. Teigiama, kad visos ligos dažniausiai yra psichosomatinės kilmės. O Reiki gydymo metodai padeda sumažinti nerimą, įtampą, savikritiką. Tokiu būdu padidinamas žmogaus veiklumas, suteikia daugiau energijos, atsiranda laimės ir pilnatvės jausmas.

Tie, kurie nepraktikuoja meditacijų, jogos ar kitų panašių praktikų, yra kupini pačių įvairiausių vidinių psichologinių ir emocinių blokų. Šie blokai dažniausiai ateina iš žmogaus aplinkos – šeimos, mokyklos. Tai daro didžiulę žalą žmogaus vidinei ir psichologinei būsenai, nors jis gali to nesuprasti.

Apie tai, kas yra Reiki gydymas, apie meditacijas ir jų naudą daug informacijos pateikiama rutareiki.com. Iš tiesų – tai pagalba ne tik kūnui, bet ir dvasiai, padedanti įveikti stresą, sugrąžinti harmoniją ir dvasinę ramybę. Žmogus gali išmokti meilės sau, meilės aplinkiniams, priimti visus tokius, kokie jie yra. Vienas iš svarbiausių dalykų yra meilė sau. Kartais žmonės tai maišo su savimeile, tačiau taip nėra. Tik kupinas meilės ir pilnatvės žmogus gali spinduliuoti ramybę ir meilę kitiems. O tai neįmanoma, jei nuolat kenki sau, kritikuoji save.

Meditacijos metu žmogus susitelkia į save, į savo protą, netgi į savo kalbėseną ir elgesį su savimi ir kitais. Tik kai nurimsta protas ir išsilaisvinama iš kasdienių rūpesčių, žmogus ima kitaip matyti situacijas ir realiai jas vertinti. Iki tol, tai būna emocijų ir nerimo iššaukti poelgiai, galų gale daug kas yra tik mūsų įpročiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *