Sandėlio valdymo sprendimai farmacijoje

sandėliai

Tiksliai ir efektyviai veikiantis sandėlis yra neabejotinai kiekvienos įmonės tikslas. Tačiau yra verslo sritys, kuriose ši tikslas privalo būti įgyvendinamas visais įmanomais būdais, nes bet kokia klaida ar netikslumas, gali sukelti nemažai problemų. Farmacija yra neabejotinai vienas iš tokių verslų, kur sandėlio valdymo sprendimai, turi būti ypač gerai suderinti.

Skirtingai nuo įprastų verslų, farmacijos kompanijos dažniausiai turi daugybę prekybos vietų, kiekviena kurių iš esmės yra centrinio sandėlio „filialas“. Didžiulė rinkos konkurencija, verčia žaidėjus maksimaliai stengtis, siekiant, kad jų asortimentas atitiktų pirkėjų poreikį, prekės neužsigulėtų lentynose, o užsakymai iš tiekėjų atvyktų numatytu laiku.

Terra IT sprendimas sandėlių valdymams https://www.terraerp.lt/sandelio-valdymas yra vienas tų, kurio pagalba net ir toks verslas kaip vaistinių tinklas, gali užtikrinti sklandų prekių tiekimą į visus turimus filialus. Didelis funkcionalumas yra tokių sistemų privalumas, leidžiantis vieno įrankio pagalba valdyti daugybę procesų: nuo užsakymo tiekėjams formavimo ir atsargų stebėjimo iki likučių vaistinėse valdymo ir ataskaitų ruošimo. Svarbu yra galimybė pritaikyti sistemą savo poreikiams ir keisti ją, priklausomai nuo aplinkybių (naujų prekybos taškų atidarymas).

Šiuolaikinės sandėlių valdymo sistemos privalo palaikyti įvairias technologijas, kurių pagalba galima pagreitinti kai kuriuos procesus. Brūkšniniai kodai, RFID ir panašūs sprendimai, leidžia efektyviau išnaudoti sandėlių vietą ir greičiau rasti reikalingas prekes, bei paruošti jas išsiuntimui ir žinoma stebėti prekių judėjimą. Visa tai gerokai palengvina ir inventorizacijos darbus, kai galima sistemoje matyti visus prekių perkėlimus ir pardavimus. Efektyvus sprendimas sandėlių valdymui farmacijoje yra vienas iš esminių veiklos optimizavimo dalykų, be kurių sunkiai įsivaizduoti, kitus darbus. Būtent todėl norint tikėtis teigiamų pokyčių veikloje, reikia pradėti nuo pagrindų, t.y sandėlio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *