Skylė sienoj atsisako gydytis

Kaip ir kiekvieną šeštadienį dr. Galvos Daktarui bevartant „Lietuvos Ryto” priedą „TV antena” šiaušėsi plaukai. Šį karta ne dėl padidėjusio šalies debilumo indekso – jis išlieka nepakitęs jau kone puse metų (8 debiliškos laidos iš 10 žiūrimiausių), o dėl stulbinamo itin… neįgalių laidų populiarumo. Į aukštumas kopia „Skylė sienoj”.
„Kovodamas su priešu pažink jį” – pamanė dr. Daktaras ir trečiadienį pasižiūrėjo ne tik laidos anonsą, bet ir…
ilgiau pirmosios reklaminės pauzės neištvėrė. Tada atsivertė „TNS gallup” tyrimo rezultatus ir nenustebo – aukštąjį išsilavinimą turintys žmonės šios laidos tarp 5 savo mėgiamiausių neturi.

Tuo tarpu aukštojo neturintys mėgsta ne tik intelektualiojo jumoro laidą „Dzin”, bet ir TV žaidimą „Skylė sienoj”.

skyle sienoj

Pastaruoju metu daug kalbama apie tai, kad aukštasis mokslas niekam tikęs, visa sistema įdinga, žmonių su aukštuoju paruošiama per daug. Na bet bent tie „su aukštuoju” turi pakankamai (ar tiesiog – turi) smegenų, kad vietoj „Skylės sienoj” pasirinktų „Nuo..Iki”

Dėmesio klausimas – ar iš tiesų reikia mažinti priimamų į aukštasias mokyklas skaičių, jei tie be aukštojo ploja katučių žiūrėdami į skylę televizoriuje, o tie „su aukštuoju” įdėmiausiai žiūri „Šokių euroviziją” (pirma vieta), o antrąjį prioritetą skiria „Dzin”?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *