Vaikiški paspirtukai. Ką reikia žinoti?

Niekam ne paslaptis, kad paspirtukai tampa vis labiau mėgiami tiek vaikų, tiek suaugusiųjų tarpe. Paspirtukai visoje Europoje išpopuliarėjo žaibišku greičiu. Tiesa, ne visi paspirtukai yra tinkami vaikams, apskritai labai svarbu atkreipti dėmesį į technines jų charakteristikas.

Paspirtukus įsigyti šiandien galima ne tik specializuotose parduotuvėse, tačiau ir įvairių sporto, žaislų prekių parduotuvėse ar internetu. Internetinėje Bikko parduotuvėje siūlomas platus paspiriamų ir elektrinių paspirtukų asortimentas vaikams ir suaugusiems.

Kalbant apie vaikams skirtus paspirtukus, svarbu atkreipti dėmesį į tai, nuo kokio amžiaus tinkamas jūsų pasirinktas paspirtukas. Tiesa, ne visada reikėtų kliautis tik vaiko amžiumi, renkantis paspirtukus, čia ypač aktualus yra vaiko ūgis bei jo svoris. Juk kaip žinia, to paties amžiaus vaikai labai skirtingi, o kiekvienas paspirtukas turi savo maksimalias apkrovas.

Tie, kurie labai dažnai mėgsta visur keliauti su paspirtuku, tikriausiai žino, kad neretai vaikams pabosta važinėtis, vaikas pavargsta. Todėl tikriausiai tenka susidurti, kad reikia nešti ne tik vaiką, bet ir transporto priemonę. Tokiais atvejais rekomenduojama atkreipti dėmesį ir į paspirtuko svorį. Paprastai optimalus vaikiško paspirtuko svoris gali būti 2-3 kg, tačiau yra itin lengvų, vos iki 1,5 kg sveriančių paspirtukų. Tokius verta rinktis aktyvaus laisvalaikio mažyliams, kurie gan greit pavargsta.

Taipogi tenka susidurti, kad tėvai neretai linkę pervertinti savo vaiko galimybes. Kaip ir daugelis tėvų dažnai galvoja, kad jų mažylis jau tikrai labai didelis ir parenka jam kiek per didelį paspirtuką. Taip daryti nereikėtų ir parinkti būtent vaiko galimybes atitinkančią transporto priemonę. Idealiausia – pasimatuoti. Jis turi būti jam palankaus dydžio ir patogus važinėtis. Kitu atveju vaikas greit pavargs ir nebenorės juo važinėtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *