Vaikų chirurgija, specialistai

Jeigu norit patekti gydytojo specialisto konsultacijai, nebūtina gultis į ligoninę. Ligoninėje jūs galite  pasikonsultuoti su gydytoju ir ambulatoriškai. Jūsų paslaugoms- urologijos, kraujagyslių chirurgijos, netrologijos, akušerijos ginekologijos, neonatologijos, vidaus ligų, kardiologijos, vaikų ligų, vaikų pulmatologijos, vaikų kardiologijos, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų specialistų konsultacijos. Vaikų ligų skyriuje sukurta jauki aplinka, įrengtas patogus laukiamasis tėveliams ir vaikams, kuriame ypatingas dėmesys skirtas mažųjų pacientų užimtumui ir komfortui: vaikų žaidimo zona dekoruota žaismingomis spalvomis, vaikų žaidimams pritaikytas staliukas su  galimybę piešti ar spalvoti, minkšti baldeliai, tv. ekrane rodomi animaciniai filmukai.

Kada reikia vaikų chirurgo konsultacijos ir kokias ligas gydo šis  specialistas?

Vaikų chirurgas gydo šias ligas:

Raidos ydos

Esant įgimtoms ar įgytoms krūtinės, plaučių, pilvo, tiesiosios žarnos ar kitų organų ydoms  chirurgo konsultacija yra neišvengiama. Priklausomai nuo diagnozės, vaikų chirurgas gali skirti  tiek chirurginį, tiek terapinį gydymą ar nukreipti pas kitus specialistus.

Odos problemos

Vaikams, sergantiems rožę ar odos infekcijomis būtina apsilankyti pas vaikų chirurgą. Šis specialistas tai pat gydo įvairias po traumų atsiradusias žaizdas, nudegimus, įaugusius nagus.

Urologiniai susirgimai

Inkstų akmenligė, šlapimo pūslės ligos, šlapimosi sutrikimai, varpos ir sėklidžių sklaidos sutrikimai- taip pat dažnos apsilankymo pas  vaikų chirurgą priežastys. Kai kurios iš šių ligų gydomos chirurginiu būdu, tačiau esant galimybei, pirmiausiai visuomet taikomas medikamentinis ar kitas gydymo būdas.

Išvaržos

Jaunesnio amžiaus vaikų išvaržos paprastai būna įgimtos. Dažniausiai pasitaikančios vaikams yra bambos, baltosios linijos, kirkšnės išvaržos. Tai pagrindiniai sveikatos sutrikimai, kuriuos gydo vaikų chirurgai. Šie specialistai prieš skiriant gydymą atlieka visus reikalingus tyrimus. Norint įvertinti vaiko būklę, atsižvelgiant į situaciją atliekamos rentgeno nuotraukos, ultragarsiniai ir kiti tyrimai. Net ir smulkios chirurginės intervencijos vaikams dažniausiai atliekamos bendroje nejautroje.

Ką turi turėti pacientai, atvykstantys gydytojo specialisto konsultacijai?

Pacientai turi turėti šeimos gydytojo siuntimą ir asmens tapatybę  bei socialinį draustumą patvirtinančius dokumentus. Jeigu reikia, gydytojai specialistai pacientus gali nukreipti į aukštesnio lygio gydymo įstaigas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *